بانک سپه در سمت راست صفحات داخلی
جستجو:
مرغ همچنان در اسمان است

دادخبر؛ طبق گزارشات رسیده به دادخبر، تمامی شهرستان های استان همچنان به مشکل کمبود مرغ و قیمت بالای ان دست به گریبانند تا جایی که در بعضی مراکز فروش صف های  طولانی تشکیل شده است و کسی  نیز اجازه خرید بیش از یک مرغ را ندارند.

ارسال شده حدود 8 ساعت پيش در اخبار ویژه استان بوشهر ، نظر (0)
جلسه ارائه برنامه‌های کاندیداهای سکان شهرداری آغاز شد +عکس

داد خبر؛  به همت منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر برازجان، یازدهم  مرداد ماه جلسه ارایه برنامه های کاندیداهای سکان شهرداری آغاز شد.

ارسال شده حدود 9 ساعت پيش در اخبار ویژه استان بوشهر ، نظر (0)
استقبال ورزشکاران و ورزش‌دوستان برازجانی +عکس

دادخبر؛ یوسف اطمینان رئیس هیئت ورزش های همگانی برازجان با برگزاری فراخوانی از مردم فهیم برازجان در این شرایط سخت کرونایی و کمبود ذخایر خونی استان درخواست اهدای خون کرد.

ارسال شده 1 روز پيش در اخبار ویژه استان بوشهر ، نظر (0)
واکنش دادکان به برخورد صداوسیما با کیمیا علیزاده

دادخبر؛ پیغمبر خدا کسانی که در جنگ آدم می‌کشتند را به ازای سوادآموزی به مسلمانان آزاد می‌کرد. دین ما این را می‌گوید. نه اینکه یک نفر دوست ندارد برای ما بازی کند و از ایران رفته بیاییم او را بزنیم و بکوبیم و له کنیم.

ارسال شده حدود 2 روز پيش در تازه ترین اخبار - ستون چپ ، نظر (0)
بجای "صیانت از کاربران فضای مجازی"، از جان و آب مردم صیانت کنید!

داد خبر؛ حق بهرمندی آزادانه از رسانه‌های نوشتاری، شنیداری و دیداری خبری، تحلیلی و از جمله شبکه‌های اطلاع رسانی مجازی، اینترنت و... البته با پاسداشت حقوق دیگران، از حقوق بنیادین بشر در دنیای کنونی است.

ارسال شده حدود 3 روز پيش در اخبار ویژه استان بوشهر ، نظر (0)
مجلس به «صیانت» از کاربران مجازی رای داد؟

داد خبر؛ حدود یک ماه است که طرح ساماندهی فضای مجازی نقل هر محفلی شده و از هر گوشه کناری نقلی از این طرح به گوش می رسد. اما آنچه که بیش از هرچیزی منجر به واکنش به این طرح از سوی جامعه شده است اظهار نظرهای متناقضی است که حتی از سوی خود نمایندگان مجلس که نقش قانونگذار را برعهده دارند؛ مطرح می شود و از سویی همچنان مشخص نبودن محتوای این طرح برای رسانه‌ها و مردم است.

ارسال شده حدود 3 روز پيش در تازه ترین اخبار - ستون چپ ، نظر (0)
روحانی: در چند چیز نمی‌شود کسی منکر واقعیت خدمت دولت شود

داد خبر؛ از لحاظ تجهیزات و امکانات ما در طول کمتر از دو سال گذشته ۱۳ هزار تخت بیمارستانی را افتتاح کردیم در شهریور پارسال ما در یک روز ۱۴۰۰ تخت بیمارستانی را افتتاح کردیم و هزاران تخت دیگر هم در ماه‌های آینده افتتاح می‌شود.

ارسال شده حدود 3 روز پيش در تازه ترین اخبار - ستون چپ ، نظر (0)
نمایندگان ضرورت استناد به اصل ۸۵ را اعلام کنند

دادخبر؛ یک حقوقدان با بیان این‌که اصل ۸۵ قانون اساسی اعلام می‌کند که در «موارد ضروری» مجلس مجاز به ارجاع یک قانون به کمیسیون است، اگفت: این ضرورت اصلا در مورد طرح «صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی» وجود ندارد و من نمی‌دانم نمایندگان مجلس با چه توجیهی قانون اساسی را اینقدر آشکار نقض می‌کنند و در واقع برای این طرح سر قانون اساسی را بریدند.

ارسال شده حدود 3 روز پيش در تازه ترین اخبار - ستون چپ ، نظر (0)
بستری بیماران کرونایی دربیمارستان برازجان بوشهر بی‌سابقه است

دادخبر؛ سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان مرکز شهرستان دشتستان استان بوشهر گفت: آمار روزهای اخیر بیماران کرونایی بستری در این بیمارستان در پیک پنجم افزایش بی‌سابقه‌ای یافته است.

ارسال شده حدود 3 روز پيش در اخبار ویژه استان بوشهر ، نظر (0)
رضایی: استان بوشهر برای نجات جان مردم تعطیل شود

دادخبر؛ یک عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی وضعیت استان بوشهر از لحاظ شیوع کرونا را بحرانی خواند و خواستار تعطیلی این استان شد.

ارسال شده حدود 3 روز پيش در اخبار ویژه استان بوشهر ، نظر (0)

دادخبر؛ تیم فوتبال پرسپولیس پس از کسب پیروزی مقابل پیکان و کسب ۶۷ امتیاز به پنجمین عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر دست یافت.

ارسال شده حدود 3 روز پيش در تازه ترین اخبار - ستون چپ ، نظر (0)
چه کسی آلت دست بیگانگان است: کیمیا علیزاده یا مسوولان همیشه طلبکار؟!

دادخبر؛ نگاهی به فهرست اعضای تیم پناهندگان در المپیک توکیو بیندازید: - سوریه ۹ ورزشکار - ایران ۵ ورزشکار - سودان جنوبی ۴ ورزشکار - افغانستان ۳ ورزشکار - اریتره ۲ ورزشکار - کنگو ۲ ورزشکار - سودان ۱ ورزشکار - ونزوئلا ۱ ورزشکار - کامرون ۱ ورزشکار - عراق ۱ ورزشکار

ارسال شده حدود 8 روز پيش در تازه ترین اخبار - ستون چپ ، نظر (0)
تیر ورزشکار ایران به «طلا» خورد/ کسب اولین نشان زرین توسط فروغی

دادخبر؛ عضو تیم ملی تیراندازی ایران نخستین مدال کاروان کشورمان در سی و دومین دوره بازیهای المپیک را با کسب نشان طلا به ارمغان آورد تا اولین روز رسمی این مسابقات با یک اتفاق شیرین همراه شود.

ارسال شده حدود 10 روز پيش در تازه ترین اخبار - ستون چپ ، نظر (0)
جزییات ناآرامی ها در سوسنگرد پس از بحران آب

دادخبر؛ چند روزی است که نام خوزستان مدام در کلام و نوشته‌ها، میان مردم رد و بدل می‌شود، نام‌های اهواز و آبادان و خرمشهر و سوسنگرد و ماهشهر که در 40 سال گذشته هر بار با واقعه‌ای جمعی در خاطره ملی پیوند خورده‌اند حالا در میان خبرهای اعتراض به بی‌آبی و وعده‌های به جا مانده از دولت‌های مختلف تکرار می‌شوند.

ارسال شده حدود 14 روز پيش در تازه ترین اخبار - ستون چپ ، نظر (0)
داستان ویدئو منتشر شده از نهنگ در ساحل بوشهر چه بود؟

دادخبر؛ چند روزیست ویدئوای از پرش یک نهنگ در ساحل بوشهر در فضای مجازی منتشر شده است.

ارسال شده حدود 14 روز پيش در اخبار ویژه استان بوشهر ، نظر (0)
صفحات: 1 | 2 | 3 | ... | 297 | 298 | 299

جدیدترین اخبار