طراحی سایت
تاريخ انتشار: 13 اسفند 1399 - 11:31

دادخبر؛  در آستانه سال نو، جشن نیکوکاری با شعار "عیدی برای همه" همزمان با سراسر کشور روز چهارشنبه در شهرستان گناوه آغاز شد و تا ۲۱ اسفند ماه جاری ادامه دارد.

جشن نیکوکاری در گناوه آغاز شد

به گزارش دادخبر، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گناوه روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: همه ساله در سالروز تاسیس این نهاد و در آستانه حلول سال جدید که به‌عنوان هفته احسان و نیکوکاری نامیده می‌شود برای دستگیری و کمک به نیازمندان تحت پوشش در شب عید، این جشن برگزار می‌شود.

 

سید وحید حسینی حقیقی افزود: جشن نیکوکاری امسال باتوجه به شیوع ویروس کرونا به صورت محدود و در ۲ پایگاه ثابت و  آنلاین در شبکه شاد برگزار می‌شود.

 

وی گفت: باتوجه به اینکه جشن نیکوکاری از طریق شبکه شاد در ۱۳ اسفندماه بصورت زنده برای دانش آموزان و اولیا  اجرا می‌شود، انتظار داریم که در این امر خداپسندانه مشارکت گسترده داشته باشند.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گناوه بیان کرد: جشن نیکوکاری در روز پنجشنبه ۱۴ اسفنده با برپایی پایگاه ثابت در محل این اداره و ۱۵ اسفندماه در مصلای جمعه برگزار می‌شود.

 

وی یادآورشد: سه هزار  و ۴۵۰ خانوار مددجو تحت پوشش این نهاد  هستند که از این مجموع ۹۵۰ نفر دانش‌آموز و  ۹۵ نفر دانشجو هستند.

 

ایرنا


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار