طراحی سایت
تاريخ انتشار: 04 اسفند 1399 - 08:54

دادخبر؛ معاون فنی مرکز سلامت محیط وزارت بهداشت گفت: هیچ مجوزی برای برگزاری کنسرت با حضور مردم داده نشده است و علاقمندان می‌توانند کنسرت‌ها را در فضای مجازی مشاهده کنند.

هیچ مجوزی برای اجرای کنسرت با حضور مردم داده نشده

به گزارش دادخبر و به نقل از باشگاه خبرنگاران، محسن فرهادی معاون فنی مرکز سلامت محیط وزارت بهداشت با اشاره به لزوم برگزاری کنسرت‌ها و انواع جشنواره‌ها در سراسر کشور اظهار کرد: در سالیان گذشته جشنواره موسیقی فجر و دیگر مراسم‌ها با حضور علاقمندان آن به صورت حضوری برگزار می شد که با شیوع بیماری کرونا در دنیا و‌کشورمان جشنواره‌های مختلف با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و با جمعیت بسیار محدود برگزار شد.

 

معاون فنی مرکز سلامت وزارت بهداشت بیان کرد: در جشنواره فیلم و حتی موسیقی فجر به جز چند مورد گزارش در مراسم افتتاحیه و اختتامیه بررسی‌ها نشان دهنده این است که دستورالعمل‌های بهداشتی در این جشنواره ها رعایت شده است. در حال حاضر برگزاری تمام کنسرت‌ها در بستر الکترونیک و کاملا مجازی است.

 

او افزود: به هیچ کنسرتی مجوز برگزاری آن با حضور مردم در سراسر کشور داده نشده است و علاقمندان می‌توانند کنسرت‌ها را در فضای مجازی مشاهده کنند.

 

فرهادی گفت: یکی از سنت‌های حسنه ایرانیان خانه تکانی و خرید اقلام نو در روز‌های پایانی سال است. مردم باید این سنت را با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی انجام دهند.

 

او اضافه کرد: در حال حاضر با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور باید مردم خرید‌های خود را در بستر الکترونیک و به صورت آنلاین انجام دهند تا از تردد‌های غیر ضروری در سطح شهر و شلوغی بازار‌ها پیشگیری شود.

 

معاون فنی مرکز سلامت محیط وزارت بهداشت افزود:باید اتاق‌های صنفی شرایط لازم جهت انجام خرید‌های اینترنتی را فراهم کنند تا رونق کسب و کار پویا بماند و مردم بدون تردد در شهر نیاز‌های خود را خریداری کنند.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار