بانک سپه در سمت راست صفحات داخلی
تاريخ انتشار: 18 مرداد 1399 - 11:38
طارمی:

دادخبر؛ مهاجم تیم ملی فوتبال ایران بر لزوم حمایت از فوتبال بوشهر تاکید کرد و گفت: استعدادهای فوتبالی فراوانی داریم که برای چهره شدن نیازمند حمایت هستند.

استعدادهای فوتبالی فراوانی داریم/ لزوم حمایت مدیریتی از فوتبال

به گزارش دادخبر، مهدی طارمی صبح شنبه در نشست با رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر اظهار داشت: در اواخر سال گذشته و با انتخابات هیئت فوتبال استان بوشهر، شاهد روی کار آمدن رئیس جدید این هیئت در استان بوشهر هستیم که بررسی کارکرد وی در این مدت کوتاه، قابل دفاع است.

 

وی افزود: رئیس جدید هیئت فوتبال استان بوشهر، فردی با برنامه است که تغییرات مهم ساختاری را در این ورزش در سطح استان بوشهر و با استفاده از افرادی کاربلد، کلید زده است.

 

لژیونر بوشهری ملی پوش تیم فوتبال جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: اهل تعریف و تعارف بی پایه نیستم و نیاز هم به تعاریف کلیشه‌ای ندارم و اگر می‌گویم که رئیس جدید هیئت فوتبال استان بوشهر منشأ تغییرات اساسی در عرصه ساختاری مدیریتی این ورزش در سطح استان بوشهر شده است، گزافه گویی نیست.

 

طارمی ادامه داد: افرادی را در رده‌های مختلف مدیریتی فوتبال استان بوشهر در مجموعه هیئت فوتبال این استان می‌بینم که بر اساس روابط و ضوابط انتخاب نشده‌اند بلکه اهل فوتبال هستند که می‌خواهند فوتبال بوشهر پیشرفت کند.

 

وی یادآور شد: موضوع، تقدیر و تشکر من طارمی نیست بلکه وقتی می‌بینم که فرهنگ تقدیر و تشکر در این هیئت نهادینه شده، جای سپاس دارد و پیشنهاد می‌کنم که زمینه تقدیر از چهره‌های نوظهور فوتبال استان بوشهر در رده‌های مختلف سنی که در عرصه ملی نام‌آور شده‌اند، فراهم شود تا شاهد ایجاد انگیزه بیشتر برای این افراد و سایر ورزشکاران هم استانی باشیم.

 

آقای گل لیگ فوتبال کشور پرتغال عنوان کرد: شرط لازم برای پیشرفت یک فوتبالیست و معرفی به سطح اول فوتبال مملکت، تلاش‌های فردی است اما در کنار آن نیاز است که حمایت‌های مدیریتی نیز از این فوتبالیست‌ها انجام شود.

 

طارمی ادامه داد: یک مدیر می‌تواند آینده فوتبالی یک ورزشکار جوان را بسازد و یا برای همیشه نابود کند که اعتقاد دارم مدیران فوتبالی استان بوشهر، به دنبال معرفی چهره‌های جدید فوتبالی این استان به سطح اول فوتبال کشور هستند.

 

وی گفت: از هفت سالگی پایم به فوتبال باز شده و طی دوره‌هایی که به شکل رسمی در رده‌های مختلف تیمی در سطح استان بوشهر فوتبال بازی می‌کردم، استعدادهای فراوانی را به عینه دیدم که هر کدام از این افراد اگر مشمول حمایت‌های مدیریتی می‌شدند می‌توانستند نام بوشهر را در سطح اول فوتبال این کشور، بلند کنند.

 

ملی پوش تیم فوتبال جمهوری اسلامی ایران، بیان کرد: همیشه خود را یک بوشهری می دانم و سعی و تلاشم این بوده که آبروی بوشهر را در میادین داخلی و خارجی حفظ کنم.

 

 

مهر


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار