بانک سپه در سمت راست صفحات داخلی
تاريخ انتشار: 29 خرداد 1399 - 07:26

داد خبر؛ قاتل پسرعموی مقتول (پدر خانواده) است که عنوان کرده بر اثر اختلافات مالی دست به این جنایت زده است.

قتل عام فجیع یک خانواده

رئیس پلیس تهران بزرگ جزئیات قتل ۳ نفر از اعضای یک خانواده در منطقه باغ فیض تهران را تشریح کرد. به گزارش تسنیم، سردار حسین رحیمی‌درباره وقوع یک جنایت خانوادگی در منطقه باغ فیض تهران، اظها ر کرد: ساعت ۹ صبح روز یکشنبه خبری مبنی بر قتل ۳ نفر از اعضای یک خانواده در منطقه باغ فیض تهران به پلیس واصل شد که بلافاصله تیم‌های ویژه پلیس آگاهی در محل وقوع جرم حاضر شدند. با حضور ماموران ۳ نفر از اعضای یک خانواده شامل مردی ۳۲ ساله، زنی ۲۸ ساله و کودک ۴ ساله آنها به طرز فجیعی به قتل رسیدند و به نوعی مثله شده بودند.

 

تیم‌های پلیس در کمتر از ۱۰ ساعت موفق به شناسایی و بازداشت عامل این جنایت شده و وی به جنایت خود اعتراف کرد.وی تصریح کرد: قاتل پسرعموی مقتول (پدر خانواده) است که عنوان کرده بر اثر اختلافات مالی دست به این جنایت زده است.

 

رحیمی‌در مورد شیوه ارتکاب قتل نیز گفت:برابر آنچه که متهم تاکنون اقرار کرده او وارد خانه پسر عمویش شده و در حالی که همسر و فرزندش در خواب بودند پسرعمویش را با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده و پس از آن با توجه به این که زن جوان و فرزندش از خواب بیدار شده و متوجه جنایت شدند آنها را نیز به قتل رسانده و محل را ترک کرده است. به گفته رحیمی، رسیدگی به جزئیات این پرونده از سوی پلیس با دستور مقام قضایی ادامه دارد.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار