بانک سپه در سمت راست صفحات داخلی
تاريخ انتشار: 22 تير 1395 - 16:59
زیر نظر قاسم عباسیان پور انجام گرفت

دات نیوز؛ تو آ کاران شهرستان دشتستان و گناوه  زیر نظر استاد عباسیانپور عضو شورای فنی کشور تمرین کردند.

تمرین مشترک کونگ فو توآ کاران استان

به گزارش دات نیوز، مربیان فعال شهرستان دشتستان و گناوه دوشنبه شب با هماهنگی قبلی، در سالن امام علی (ع) برازجان، تمرین مشترک نمودند.

گفتنی است در این تمرین که با حضور استاد قاسم عباسیانپور عضو شورای فنی توآ کشور، برگزار شد، که توآ کاران پیشکسوت و مربیان فعال با همراهان خود حضور داشتند.
در پایان این تمرین استاد عباسیانپور عضو شورای فنی توآ کشور ضمن تقدیر وتشکر از حضور مربیان این دو شهرستان بر قانونمند نمودن همه مسائل فنی مربیان و همراهان در سطح استان بوشهر با دفتر مرکزی توآ کشور تاکید نمود.
حمید رضا بنافی، مسئول توآ استان بوشهر نیز ضمن تقدیر و تشکر از ریاست کونگ فوتوآ کشور استاد یحیایی و حمایت های ایشان، همه مربیان و همراهان را به ایجاد اتحاد، همدلی و پیشرفت کونگ فو استان، با رعایت احترام به بزرگان توآ و اخلاق محوری ترغیب نمود.

وی همچنین افزود: با توجه به عضویت استاد عباسیان پور، از این به بعد تمرینات مشترک به طور منظم هر ماه در یکی از شهرستانها برگزار خواهد شد و ازتمامی مربیان استان بوشهر خواست که برای پوشش لباس، آرم و علائم تحت نظارت شورای فنی توآ کشور حساسیت به خرج دهند.
 عبدالصاحب اقدسی از پیشکسوتان و مسئول باشگاه کونگ فو تو آ برازجان و نیز ضمن تقدیر و تشکر از استاد عباسیانپور، از عملکرد بنافی در این مدت تشکر کرد و گفت: قبل از مسئولیت ایشان کونگ فو توآ ما بسان کشتی گرفتار شده در دریای مواجی بوده که ایشان بخوبی هدایتشان را بدست گرفتند و یک تنه با تمامی مشکلات و حواشی که بود توانستند به خوبی موفقیت های بزرگی را کسب نمایند.

از دیگر پیشکسوتان این رشته حضور یدالله بناری، جعفر نظامی، پور شهنه، احمد ملایی و تعدادی دیگر حضور داشتند که نوید روزهای خوبی برای این رشته در برازجان را می دهدنظرات کاربران
توآ بيش از 5 سال قبل گفت:
سلام بر همه توآ کاران ، خدا قوت میگم خدمت همه شما بزرگواران
انصافا که استاد اقدسی چه زیبا فرمودند
(کشتی گرفتار شده)
و احسنت به درایت استاد بنافی که توانستن این کشتی رو در مسیر واقعی هدایت کنند

ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار