بانک سپه در سمت راست صفحات داخلی
تاريخ انتشار: 30 دي 1394 - 16:07
در نشست هفتگی حزب اعتماد ملی مطرح شد

دات نیوز؛ با توجه به فضای انتخاباتی در کشور و استان، این روزها شاهد فعالیت بیشتر احزاب در جامعه می باشیم. از جمله این احزاب، حزب اعتماد ملی می باشد که فعالیتهای خود را ـ با توجه به توصیه های رهبری، جهت هر چه پرشورتر نمودن فضای انتخاباتی و حضور حداکثری ـ بیش از پیش نموده است.

ما هرگز با صندوق رای قهر نخواهیم کرد + عکس

 سه شنبه 29 دیماه از سری جلسات هفتگی حزب اعتماد ملی بوشهر برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری ـ تحلیلی «دات نیوز»، در این نشست که اعضای شورای مرکزی حضور داشتند مباحثی پیرامون انتخابات، رد صلاحیت های گسترده اصلاح طلبان و فضای پیش رو مطرح شد.

مرتضا سراجی دبیر حزب اعتماد ملی استان بوشهر در این نشست بار دیگر با تاکید بر حضور فعالانه در انتخابات پیش رو گفتند: ما معتقدیم باید به قانون احترام گذاشت و باید تلاش کنیم تا قانون در جامعه نهادینه شود.

در این جلسه همچنین محسن امیری دبیر کمیته انتخابات حزب اعتماد ملی بوشهر با بیان این نکته که ما هرگز با صندوق رای قهر نخواهیم کرد گفتند: شاید تائید صلاحیتها آنگونه که ما دوست داشتیم نشد و متاسفانه رد صلاحیتها بصورت گسترده صورت گرفته است اما با توجه به حضور بزرگان دلسوز نظام به تائید صلاحیتهای بسیاری از نیروهای اصلاح طلب امیدواریم و بی شک در پای صندوق های رای حضور خواهیم داشت.
نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار