بانک سپه در سمت راست صفحات داخلی
تاريخ انتشار: 30 تير 1400 - 07:40

دادخبر؛ طی حکمی از سوی مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی، فرید محبی به عنوان دبیر کانون‌های خدمت رضوی در استان بوشهر منصوب شد.

 

انتصاب فرید محبی به عنوان دبیر کانون های خدمت رضوی در استان بوشهر

به گزارش دادخبر، مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی با صدور حکمی فرید محبی را به عنوان دبیر کانون‌های خدمت رضوی در  استان  بوشهر منصوب کردند .

 

 همزمان با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین مروی در تولیت آستان مقدس رضوی و ایجاد تغییرات ساختاری در این آستان نورانی و نیز ایجاد بنیاد کرامت رضوی در ذیل این مجموعه  ، ساختار جدید دفاتر نمایندگی آستان قدس در استان‌ها با عنوان کانون‌های خدمت رضوی  ایجاد گردید  تا با استفاده از ظرفیت بسیار گسترده مجموعه خادمیاری در استانها و نیز در تعامل با مجموعه های ششگانه ذیل بنیاد کرامت به انجام  ماموریت‌ها و تحقق برنامه های آن مجموعه در حوزه محرومیت زدایی و  فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی انجام وظیفه نماید . 

 

بنیاد کرامت رضوی با داشتن مجموعه های ششگانه (مرکز خادمیاری و کانونهای خدمت رضوی ، مرکز جامع مشاوره ، معاونت خدمات اجتماعی ، مؤسسه موقوفه زایر ، مؤسسه تربیت بدنی و مؤسسه جوانان و تشکل های انقلابی ) نسبت به پیاده سازی برنامه ها و مأموریت‌های خود در قالب دبیرخانه های خدمت رضوی در استانها  ایفای نقش می نماید.

 

لازم به ذکر است فرید محبی سابقه  مدیر کلی کمیته امداد امام خمینی (ره ) استانهای بوشهر و کهگیلویه  و بویر احمد ، مشاور رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور در امور نظارت و بازرسی  ، عضو هیأت مدیره مجمع خیرین سلامت استان بوشهر ، عضو هیأت مدیره مجمع خیرین مسکن ساز استان بوشهر ، عضو هیأت مدیره بسیج جامعه پزشکی،  مشاور معاونت اشتغال و خود کفایی کمیته امداد کشور و جانشین نمایندگی آستان قدس رضوی استان بوشهر را در کارنامه خود دارد.

 

پیش از این حجت‌الاسلام و المسلمین یوسف جمالی این مسیولیت را به عهده داشت که به سمت ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر منصوب گردید و منشأ خدمات ماندگاری در این دبیرخانه گردید .


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار