بانک سپه در سمت راست صفحات داخلی
تاريخ انتشار: 29 تير 1400 - 08:23

دادخبر؛  فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ۱۱۶ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در شهرستان دیلم این استان کشف شد.

۱۱۶ کیلوگرم تریاک در دیلم کشف شد

به گزارش دادخبر، سرهنگ حیدر سوسنی روز سه‎ شنبه به رسانه ها اعلام کرد: با تور اطلاعاتی ماموران پلیس ۲ نفر توزیع کننده مواد مخدر که از یکی از شهرستان های استان اقدام به تهیه محموله موادمخدر کرده و در حال انتقال آن به استان خوزستان بودند، شناسایی شدند.

 

وی بیان کرد: در دو عملیات منسجم، ماموران ایستگاه بازرسی شهید موسوی با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و دیگر یگان های انتظامی با رصد دقیق جاده های خاکی منتهی به استان خوزستان، یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس و یک دستگاه موتور سیکلت حامل مواد مخدر را شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت در مسیر های خاکی با استفاده از وسایل نگهدارنده، توقیف کردند.

 

سوسنی اظهار داشت: در این عملیات ۱۱۶ کیلو گرم مواد مخدر تریاک از یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس و موتور سیکلت کشف شد و در این ارتباط 2 نفر قاچاقچی دستگیر شدند.

 

وی اظهار داشت: شهروندان باید برای مقابله با عاملان قاچاق موادمخدر که همواره با هدف سودجوئی‌های خود سعی در آلوده کردن جوانان جامعه به مواد مخدر دارند با پلیس همکاری و هرگونه اطلاعات واخباری در این زمینه را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.

 

ایرنا


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار