بانک سپه در سمت راست صفحات داخلی
تاريخ انتشار: 27 خرداد 1400 - 09:44

داد خبر؛ یاسر هاشمی، فرزند کوچک آیت الله هاشمی رفسنجانی، در یادداشتی با عنوان " مصلحی، جمهوریت و همتی" از عبدالناصر همتی حمایت کرد.

یادداشت تکاندهنده یاسر هاشمی در حمایت از عبدالناصر همتی

به گزارش داد خبر در این یادداشت آمده است:

 

این روزها فیلمی که صبح فردای پس از رد صلاحیت شما به هنگام ورزش صبحگاهی گرفته بودم ، بین مردم دست به دست می‌شود . یادتان هست ، در پاسخ به سوالم که « دلیل این رد صلاحیت چیست؟»  کوتاه و موجز گفته بودید : « سیاسی و امنیتی است »  

بر اساس تقویم سیاسی کشور، باید بهار انتخابات باشد ؛ اما زمستانی سرد در جامعه حکم فرماست  و حتی دروغ ها و سیاه نمایی های مناظرات که پایه اش را در سال‌ ۸۴ ، در رسانه ملی ریخته بودند هم نمی تواند اندکی از شور و شوق را به جامعه تزریق کند . شیوه ای غیر اسلامی که با تعبیر « بی اخلاقی»  نسبت به نهادینه شدنش در ادبیات سیاسی جامعه هشدار داده بودید که آن روزها به سلامش تاختند  و این روزها که نیستید،  به محتوایش فکر می‌کنند.

چقدر این روزها به دیدارت تشنه ام ، به نگاهت،  به صبرت و بیشتر از همه به امیدت  که مردم با حسرت این واژه ها را زمزمه می کنند.

 

همیشه می گفتی ماه پشت ابر نمی ماند و الان که هشت سال از آن اتفاق شگفت می‌گذرد همان وزیری که برای رد صلاحیت تان در شورای نگهبان بست نشسته بود، در صدا و سیما اقرار کرد .

احساس کردم کار خودت بود که خداوند به دهانش انداخت تا شوری در جامعه شکل بگیرد و این بار جسم بی جانت آن کرد که حافظ می‌گوید :   دیگران هم بکنند آنچه مسیحا می کرد .

 

اما هنوزمردم بخشی از غروب ماه پشت ابرهای تیره را دیده اند  و تردید حضور خسته شان کرده است .

اما من در این دوراهی تردید ؛  آرزوهایت برای جمهوریت نظام،  چراغ راهم خواهد بود که همیشه،  می‌گفتی: اراده و حرکت مردم ؛ ولو کوچک ، بهتر از ماندن در کویر است که وقتی گل‌های اکثریت پژمرده شوند ، خارهای اقلیت، باغ را در انحصار خویش می گیرند و من با تأسی از گفتار و رفتار تان در فصل انتخابات ، به «همتی»  رأی می‌دهم ، ولو سلبی .

 

بیست وششم خرداد هزارو چهارصد  - فرزند کوچکت یاسر


نظرات کاربران
احمد حدود 1 ماه قبل گفت:
میوه ای که امروز ما ثمره اون را میبینیم خود آقای هاشمی کاشت پس گله ای نباید بکنند در سال ۶۸ بازنگری قانون اساسی ایشون چه کرد اول از همه دامن خودش رو گرفت
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار