بانک سپه در سمت راست صفحات داخلی
تاريخ انتشار: 27 خرداد 1400 - 09:38
عضو حزب ندای ایرانیان:

داد خبر؛ عضو حزب ندای ایرانیان گفت: بدنه جریان اصلاحات و بخش قابل توجهی از احزاب، آقای همتی را به عنوان گزینه نهایی خود انتخاب کردند.

انتخابات به دور دوم می‌رود/ قطعا مخاطب آقای خاتمی رای دادن به همتی است

به گزارش داد خبر، «سعید نورمحمدی»، عضو حزب ندای ایرانیان، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا اظهار کرد: اصلاح طلبان به عنوان جبهه اصلاح طلبان که در واقع یک ائتلاف است به این نتیجه نرسیدند که از  کاندیدایی حمایت نکنند اما بدنه جریان اصلاحات و بخش قابل توجهی از احزاب، آقای همتی را به عنوان گزینه نهایی خود انتخاب کردند.

 

او ادامه داد: این انتخابات می تواند یک جرقه ای برای گذر جوانان اصلاح طلب و بدنه اصلاح طلبان از تصمیم گیران جبهه اصلاحات در راس باشد و یک شکاف عمیق را در انتخابات فارغ از اینکه چه کسی رای بیاورد یا نیاورد به وجود بیاورد. در مجموع فکر می کنم آقای همتی به عنوان گزینه اصلاح طلبان تثبیت شده و افرادی که همیشه به کاندیدا اصلاح طلبان رای می دادند یا تصمیم گرفتند که به آقای همتی رای بدهند، یا در حال بررسی این هستند که به آقای همتی رای بدهند و یا در انتخابات شرکت نکنند.

 

نورمحمدی تصریح کرد: من تصورم این است که انتخابات بین آقای رئیسی و همتی به دور دوم می رود و چنانچه این اتفاق بیفتد مطمئنم که آقای همتی است که به عنوان رئیس جمهور ایران در مراسم تحلیف، حضور پیدا خواهد کرد.

 

او در ادامه سخنان خود با اشاره به مناظره ها عنوان داشت: مناظراتی که در تلویزیون انجام شد و برنامه هایی که کاندیداها ارائه کردند، بیانگر یک شکاف اصلی در حوزه انتخابات بود آن هم شکاف از یک سو، افرادی که اعتقاد داشتند که باید با دنیا ارتباط داشته باشیم و مناسبتاتمان، خصوصا مناسبات اقتصادی مان را با دنیا تنظیم کنیم و افرادی که اعتقاد چندانی به مناسبات درست با دنیا نداشتند.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار