بانک سپه در سمت راست صفحات داخلی
تاريخ انتشار: 20 خرداد 1400 - 08:59

دادخبر؛ من نمی‌گویم از این افراد نباید پول گرفت. بلکه عکس این، می‌گویم افرادی که مردم را اینگونه احمق فرض کرده و با این کارها به آنان توهین می‌کنند، باید پولشان را گرفت و به آنان نیز رای نداد تا درسی شود برای افراد دیگری که در آینده می‌آیند.

پول‌های کثیف آینده شهر را به لجن می‌کشد

داد خبر _ اسفندیار فتحی: بی مقدمه بگویم: می‌گویند یک کاندید از شورای اسلامی شهر برازجان یک میلیارد تومان پول وارد عرصه انتخابات کرده و از مدتها پیش در فکر خرید رای بوده‌است!

خدا کند این حرف صحت نداشته‌باشد اما اگر حقیقت باشد و این فرد راهی شورا شود، باید فاتحه‌ای شورای ششم برازجان را خواند.

 

من یک میلیارد را بر ١٠٠هزار تقسیم کردم و به عدد ١٠هزار رسیدم. این درحالیست که ۵هزار رای به راحتی یک کاندیدا را وارد شورای شهر برازجان می‌کند. و این یعنی اگر این فرد هیچ کاری نکند و فقط هر رای را با قیمت ٢٠٠هزارتومان هم بخرد، باید از هم‌اکنون او را عضو شورا بدانیم.

 

کسی منکر این نیست که امروز فقر در بسیاری خانه‌ و محله‌ها ریشه دوانده‌است و کمک به این افراد بسیار خوب و ارزشمند است. اما مطمئن باشید کسانی که امروز با پول و بسته‌های معیشتی از مردم رای می‌گیرند، فردا با رانت و دزدی سعی بر جبران چندین برابری آن را از بیت‌المال دارند.

 

من نمی‌گویم از این افراد نباید پول گرفت. بلکه عکس این، می‌گویم افرادی که مردم را اینگونه احمق فرض کرده و با این کارها به آنان توهین می‌کنند، باید پولشان را گرفت و به آنان نیز رای نداد تا درسی شود برای افراد دیگری که در آینده می‌آیند.

 

شورای پنجم شهر بوشهر و آن همه تخلف مالی با آن مستندات کاملا روشن، لکه‌ی ننگی بود در کارنامه‌ی کسانی که آن را تایید کردند. دود آن نیز به چشم مردمی رفت که با چشم خود دیدند چگونه یکی پس از دیگری بازداشت می‌شدند. و هیچ کس هم نگفت چرا و چگونه آن انتخابات با آن حجم از تخلفات تایید شد؟!! 

 

من از انتخابات ریاست جمهوری حرف نمی‌زنم. چراکه قاعده بازی در آنجا مشخص است. آرای شهری چون برازجان هرگز در تعيين نتیجه آن تاثیری نداشته‌است. اما انتخابات شورای شهر، سرنوشت یک شهر است که توسط مردم همان شهر رقم می‌خورد.

 

باز هم تاکید می‌کنم. خدا کند آنچه شنیده‌ایم صحت نداشته‌باشد، اما اگر اینگونه باشد، دیگر وظیفه ماست که مردم را آگاه کنیم که آیا در آینده شهری کثیف می‌خواهند که بوی بی‌اخلاقی و رانت آن را به لجن بکشد یا اینکه شهری تمیز، زیبا و با اخلاق؟!...


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار