بانک سپه در سمت راست صفحات داخلی
تاريخ انتشار: 26 ارديبهشت 1400 - 16:36

دادخبر؛ وزیر ورزش بازگشایی باشگاه‌های بخش خصوصی در ورزش و ادامه فعالیت‌شان با هدف ارتقا سطح سلامتی مردم و افزایش نشاط اجتماعی در دوره کرونا را از وزیر بهداشت خواستار شد.

 

آیین امضای تفاهم نامه همکاری مشترک میان وزارت آموزش و پرورش، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت ورزش و جوانان همزمان با مراسم اختتامیه پروژه ملی کنترل وزن و چاقی دانش آموزان امروز یکشنبه با حضور مسعود سلطانی فر زیر ورزش و جوانان، سیدرضا صالحی میری رئیس کمیته ملی المپیک همراه با سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزیر آموزش و پرورش در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

 

در حاشیه این مراسم مسعود سلطانی فر در گفتگو با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اهمیت فعالیت باشگاه های بخش خصوصی ورزشی را مورد توجه قرار داد و گفت: بدون شک حفظ سلامتی مردم در درجه اهمیت برای مسئولان قرار دارد اما ورزش به عنوان پارامتری مهم برای سلامتی می تواند در این دوران هم مثمر ثمر واقع شود. در این بین باشگاه های بخش خصوصی ورزشی طلایه داران فعالیت های ورزشی هستند که با شیوع کرونا دچار آسیب شدید اقتصادی شدند که امیدوارم زمینه فعالیت آنها بار دیگر بوجود آید .

 

سلطانی فر از دکتر نمکی درخواست کرد که با توجه به رعایت الزامات صد در صدی پروتکل های بهداشتی، مجوز فعالیت باشگاه های خصوصی در ورزش که با چالش های فراوان دست و پنجه نرم می کنند، صادر شود.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار