بانک سپه در سمت راست صفحات داخلی
تاريخ انتشار: 25 ارديبهشت 1400 - 18:38

دادخبر؛ سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان می گوید حضور ماشین سازی در انتهای جدول کار ما را سخت می‌کند چون بدون ترس و استرس بازی می‌کنند.

محمود فکری در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم نفت مسجد سلیمان و ماشین سازی تبریز اظهار داشت: روز فردوسی را به همه فارسی‌زبانان و ایرانیان تبریک می‌گویم. برای پیشکسوتان خوب باشگاه استقلال، مهدی پاشازاده، مهدی حاج‌محمد و محسن گروسی که درگیر ویروس کرونا هستند، آرزوی سلامت دارم و ان‌شاءالله هر چه زودتر به بهبودی برسند.

 

سرمربی نفت مسجد سلیمان در مورد بازی با ماشین سازی عنوان کرد:‌ این بازی می‌تواند سخت‌تر از بازی با سپاهان و مس رفسنجان باشد. حضور ماشین سازی در رده شانزدهم جدول کار ما را سخت می‌کند چون بازیکنانشان بدون ترس و استرس بازی می‌کنند. به بازیکنانمان خیلی تاکید داشتم برای همه تیم ها چه در صدر چه در انتهای جدول احترام قائل شوند و با تمام وجود بازی کنند. تمرینات بسیار خوبی هم در یکی دو هفته گذشته داشتیم. امیدوارم در بازی‌های آینده بازیکنان ما پرتلاش و دونده و با انگیزه قبل باشند. ان‌شاءالله برای اینکه خودشان را به فوتبال ایران نشان بدهند، فردا بازی خوبی را ارائه بدهیم و سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

وی در مورد غایبان نفت مسجد سلیمان گفت: دو بازیکن ما محروم هستند. ساسان حسینی و مجتبی مقدایی را در بازی فردا نداریم ولی بقیه بچه‌ها هستند. ان‌شاءالله با تلاش بیشتر جایگزین خوبی باشند و ما نبود بازیکنان را احساس نکنیم یا کمتر احساس کنیم.

 

فکری که در نیم فصل اول سرمربی استقلال بود و توسط هیات مدیره اخراج شد تا جای خود را به فرهاد مجیدی بدهد، در مورد شکست استقلال در دربی ۹۵ عنوان کرد: صحبت خاصی در مورد این بازی ندارم. برای همه دوستان به خصوص استقلالی‌ها آرزوی سلامتی و موفقیت دارم. از همه طرفداران استقلال می‌خواهم تیم‌شان را حمایت کنند و پشت تیم‌شان باشند تا استقلال جایگاه خوبی در بالای جدول داشته باشد.

برچسب ها:
فکری , دربی ,

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار