بانک سپه عکس
    طراحی سایت
تاريخ انتشار: 12 ارديبهشت 1400 - 16:34
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد؛

دادخبر؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت:با توجه به بالا بودن موارد مبتلا، بستری و جان باختن هم استانی‌ها در اثر کرونا همچنان جای نگرانی وجود دارد.

به گزارش دادخبر و به نقل از مهر، مهرزاد لطفی بعد از ظهر یکشنبه در سیصد و چهاردهمین نشست ستاد مدیریت بیماری کووید ۱۹ در دانشگاه علوم پزشکی شیراز بیان کرد: در حال حاضر ۲ هزارو ۵۹ بیمار مثبت و مشکوک مبتلا به کروناویروس در بیمارستان‌های مرجع کووید ۱۹ استان بستری هستند که از این تعداد ۳۱۹ بیمار در بخش‌های مراقبت ویژه خدمات درمانی دریافت می‌کنند و این آمار نگران کننده است.
او همچنین در این نشست ضمن تبریک روز استاد عنوان کرد: اساتید دانشگاه نقش مهمی در اعتلای دانش و اندیشه دارند و به ویژه اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز با عمل به دو رسالت توأمان آموزش و درمان پیشینه ارزشمند آموزش و پزشکی در فارس را این بار در عرصه سرنوشت ساز مقابله با بحران کرونا به کار بستند که جای تقدیر دارد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این نشست بر پایبندی مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، برای پیشگیری از افزایش موارد ابتلاء به کرونا ویروس و خروج از این موج تاکید کرد و گفت: تنها راه جلوگیری از روند افزایش موارد ابتلاء به کروناویروس، مشارکت مردم است تا بتوانیم شاهد کاهش آمارهای ابتلاء، بستری و جان باختن هم استانی‌ها در اثر این بحران باشیم.

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار