طراحی سایت
تاريخ انتشار: 31 فروردين 1400 - 10:21
استاندار بوشهر:

دادخبر؛ استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم رعایت همه محدودیت‌ها در سطح استان برای کنترل شیوع کرونا، گفت: محدودیت‌های کرونایی در ادارات استان بوشهر جدی‌تر گرفته شود.

محدودیت‌های کرونایی در ادارات استان بوشهر جدی‌تر گرفته شود

به گزارش دادخبر، عبدالکریم گراوند صبح سه‌شنبه در نشست ستاد استان مقابله با کرونا در استان بوشهر اظهار داشت: با توجه به افزایش شیوع کرونا در استان همه مردم باید در امر مقابله با کرونا مشارکت کنند و مراقبت‌های بهداشتی جدی‌تر از قبل رعایت شود.

 

وی بر لزوم جدیت همه مدیران استان بوشهر در اعمال محدودیت‌های کرونایی تاکید کرد و افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی نهایت همکاری را با دانشگاه علوم پزشکی برای مقابله و جلوگیری از گسترش کرونا در استان داشته باشند.

 

استاندار بوشهر خواستار حساسیت بیشتر ادارات برای مقابله با کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی شد و تصریح کرد: ادارات با جدیت نسبت به کنترل و نظارت بر پروتکل‌های بهداشتی اقدام کنند.

 

وی نقش مدیران را در این زمینه بسیار مهم دانست و اضافه کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی، ضمن اجرای دقیق دستورالعمل‌ها، نسبت به محدود کردن جلسات اداری هم اقدام کنند.

 

گراوند با اشاره به شرایط حساس مقابله با این بیماری در استان خاطرنشان کرد: برای مقابله و جلوگیری از گسترش بیش از حد کرونا، دستگاه‌های اجرایی و ادارات هم باید با جدیت به وظایف خود برای مقابله با کرونا عمل کنند.

 

استاندار بوشهر تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی در حوزه روابط کار، نقش و وظیفه خود را برای مقابله با کرونا انجام دهند.

 

مهر


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار