طراحی سایت
تاريخ انتشار: 30 فروردين 1400 - 09:13
استاندار بوشهر:

دادخبر؛ استاندار بوشهر از احتمال اعمال محدودیت‌های شدیدتر در استان برای مقابله با کرونا خبر داد و گفت: رعایت اجرای محدودیت‌ها در استان بوشهر رضایت‌بخش نیست.

نحوه اجرای محدودیت‌های کرونایی در استان بوشهر رضایت‌بخش نیست

به گزارش دادخبر، عبدالکریم گراوند صبح دوشنبه در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا اظهار داشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی کنترل و نظارت جدی بر رعایت اجرای محدودیت‌های اعمال شده را داشته باشند.

 

وی با بیان اینکه مدیران باید شخصاً بر این مسائل نظارت کنند تصریح کرد: در محدودیت‌های جدید مدیر نباید کارمندان را اجبار کنند از شهرستان به بوشهر بیایند و این موضوع تخلف است و با مدیر برخورد می‌شود.

 

استاندار بوشهر با بیان اینکه رعایت اجرای محدودیت‌ها در استان بوشهر رضایت‌بخش نیست تصریح کرد: در صورتی که پروتکل‌ها و محدودیت‌های اعمال شده را به خوبی رعایت نکنیم با محدودیت‌های شدیدتری مواجه خواهیم شد.

 

وی با قدردانی از تلاش دانشگاه علوم پزشکی برای واکسیناسیون کرونا بیان کرد: با توجه به سهمیه جدید واکسن کرونا به استان، انتظار است واکسیناسیون گروه‌های اولویت دار، با سرعت و جدیت ادامه یابد.

 

گراوند با بیان اینکه در ارتباط با سلامت مردم با کسی تعارف نداریم، اضافه کرد: همه دستگاه‌های اجرایی باید وظایف خود در رابطه با مقابله با کرونا انجام دهند، فرمانداران موضوع کنترل و نظارت بر حسن اجرای محدودیت‌ها در شهرستان‌ها را با جدیت دنبال کنند.

 

وی با قدردانی از همراهی و همکاری نیروی انتظامی و سپاه در مقابله با کرونا گفت: همچنان کنترل ورودی‌های استان و شهرها با جدیت از سوی نیروی انتظامی دنبال شود، چرا که اگر محدودیت‌های اعمال شده و پروتکل‌ها را رعایت نکنیم باید منتظر افزایش آمار فوتی‌ها باشیم.

 

مهر


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار