بانک سپه عکس
    طراحی سایت
تاريخ انتشار: 25 فروردين 1400 - 11:12

دادخبر؛ دبير کل کميته ملي المپيک اعلام کرد که حدود ۵۰ درصد از بودجه فدراسيون ها تا اواخر هفته آينده به حساب فدراسيون ها واريز مي‌شود.

پرداخت نصف بودجه فدراسیون‌ها توسط کمیته ملی المپیک

به گزارش دادخبر و به نقل از ایسنا، دبير کل کميته ملي المپيک اعلام کرد که حدود ۵۰ درصد از بودجه فدراسيون ها تا اواخر هفته آينده به حساب فدراسيون ها واريز مي‌شود.

 

کيکاووس سعيدي درباره ي پرداخت اولين مرحله بودجه فدراسيون ها توسط کميته ملي المپيک بيان کرد: اولين مرحله بودجه فدراسيون ها در سال ۱۴۰۰، براساس شاخص هايي که در مجمع کميته ملي المپيک به تصويب رسيد و آقاي صالحي اميري نيز تاييد کرد، پرداخت مي کنيم. حدود ۵۰ درصد بودجه مصوب فدراسيون ها پرداخت مي شود و احتمالا تا اواخر هفته آينده به حساب فدراسيون ها واريز خواهد شد.

 

سعيدي در مورد علت پرداخت نصف بودجه فدراسيون ها در همان ابتداي سال، گفت: چون به بازي هاي المپيک نزديک هستيم، خواستيم اين کار را انجام دهيم تا روند آماده سازي تيم ها و همچنين حضور در مسابقات کسب سهميه المپيک  به شکل مطلوبي انجام شود البته مي دانيم نياز هاي فدراسيون ها کامل رفع نمي شود اما ما با توجه به ظرفيت کميته و منابعي که در اختيار داريم اين کمک را انجام مي دهيم. فدراسيونها  کمکي را هم از وزارت ورزش، منابع داخلي  و حاميان مالي دريافت خواهند کرد.

 

 

پرداخت پاداش المپيکي ها در دستور کار هيات اجرايي

او در مورد زمان پرداخت حقوق سه ماهه المپيکي ها نيز گفت: پرداخت آن در دستور کار قرار دارد و به زودي هيات اجرايي در اين مورد تصميم گيري مي کند. نظر رييس کميته ملي المپيک هم بر اين است که زودتر بايد به تعهد خود عمل کنيم و قطعا  به زودي پاداش ها را پرداخت خواهيم کرد.

 

کسب ۵۸ سهميه تاکنون قابل قبول است

دبير کل کميته ملي المپيک با اشاره به افزايش سهميه هاي ايران در المپيک توکيو تاکيد کرد: با دعاي مردم، تلاش فدراسيون ها، کادرفني و ورزشکاران و با حمايت وزارت ورزش  و کميته ملي المپيک تعداد سهميه ها افزايش پيدا کرد و پنج سهميه در کشتي و يک سهميه در تنيس روي ميز گرفته شد. اکنون تعداد سهميه هاي ما به عدد ۵۸ رسيده است. با توجه به شرايط پرفشار و سخت  کنوني ۵۸ سهميه، عدد قابل قبولي است. به قهرمانان خسته نباشيد مي گويم و آرزوي موفقيت براي بقيه ورزشکاراني دارم  که براي کسب سهميه تلاش مي کنند تا بين ۶۰ تا ۷۰ سهميه را به دست آوريم.

او در پاسخ به اين پرسش که چه زماني پاداش دلاري پاي سکو تعيين مي شود، تصريح کرد: هنوز زمان داريم و در جلسات آتي هيات اجرايي در اين مورد  تصميم گيري خواهيم کرد.

 

تاييد نمونه لباس کاروان تا آخر فروردين

سعيدي در مورد تعيين تکليف لباس کاروان ايران در المپيک توکيو نيز گفت: قرار است که تا آخر فروردين نمونه لباس هاي دوخته شده در اختيار کادر سرپرستي و کميته فني بازي ها قرار بگيرد و در صورت تاييد از سوي کادر سرپرستي و ستاد عالي بازي ها، فرايند توليد آغاز شود.

 

 

استفاده رايگان رشته ها از هتل آکادمي ملي المپيک

سعيدي با اشاره به بازگشايي هتل آکادمي ملي المپيک تاکيد کرد: هتل آکادمي ملي المپيک پس از بازسازي کامل، مجدد بازگشايي شد و آماده  سرويس دهي رايگان به رشته ها است. البته در حال حاضر اولويت استفاده از آن  براي رشته هايي است که سهميه گرفته اند و يا در مسير کسب سهميه المپيک قرار دارند. مسير واگذاري هتل به فدراسيون ها نيز تغيير کرد و اين کار توسط کميته ملي المپيک و با نظارت دبير کل  و مرکز نظارت بر تيم هاي ملي انجام مي شود.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار