بانک سپه عکس
    طراحی سایت
تاريخ انتشار: 25 فروردين 1400 - 11:03

دادخبر؛ کميته انضباطي فدراسيون بدنسازي، ۸ داور اين رشته را با شرط ارائه تعهد کتبي مجاز به ادامه فعاليت داوري تشخيص داد.

۸ داور بدنسازی به شرط دادن تعهد بخشیده شدند

به گزارش دادخبر و به نقل از ایسنا، کميته انضباطي فدراسيون بدنسازي، ۸ داور اين رشته را با شرط ارائه تعهد کتبي مجاز به ادامه فعاليت داوري تشخيص داد.

سعيد ره انجام، دبير کميته انضباطي فدراسيون بدنسازي و پرورش اندام در خصوص برگزاري نشست کميته انضباطي اظهار کرد: سجاد نيکنام با شکايت  اميد جبلي به اتهام نشر اکاذيب و توهين احضار شد و با توجه به نظريه اعضاي حاضر در نشست کميته انضباطي که متشکل بود از حراست فدراسيون، نماينده بازرسي، نماينده دفتر امور مشترک فدراسيون ها، نماينده حقوقي، نماينده پليس فتا و اعضاي کميته انضباطي مقرر شد موقتا تعليق شوند تا نتيجه شکايتي که در دادگاه عليه ايشان مطرح شده، مشخص شود.

 

وي با اشاره به پرونده تعليق ۸ داور پرورش اندام به دليل اتفاقات رخ داده در فضاي مجازي عنوان کرد: پرونده و دفاعيات ۸ داوري که در فضاي مجازي اظهاراتي خلاف شان و عرف داشتند نيز بررسي شد. در نهايت تصميم بر اين شد اين ۸ داور بعد از دادن تعهد کتبي و با درج در پرونده، بتوانند به فعاليت داوري خود ادامه دهند.

 

دبير کميته انضباطي فدراسيون بدنسازي و پرورش اندام ادامه داد: آقايان اميد جبلي و اکبر خزايي شکايت هايي را عليه يکديگر مطرح کرده بودند. مقرر شد اين پرونده نيز بعد از دستور رييس فدراسيون در جلسه بعدي کميته انضباطي مطرح و بررسي شود.

 

ره انجام در پايان نيز درباره پرونده محروميت قدير آرميان گفت: ايشان با توجه به ابراز ندامت و با نظر اعضاي کميته انضباطي بخشيده شدند و محروميتشان مورد عفو قرار گرفت.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار