طراحی سایت
تاريخ انتشار: 28 اسفند 1399 - 16:30

دادخبر؛ فرمانده انتظامی شهرستان گناوه گفت: عامل نزاع و قتل نوجوان ۱۹ ساله در خیابان ساحلی شهر گناوه در کمتر شش ساعت دستگیر شد.

قاتل نوجوان ۱۹ ساله در گناوه تسلیم پلیس شد

به گزارش دادخبر، سرهنگ حسین احمدی صبح پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: شب گذشته در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع و درگیری در خیابان ساحلی، سریعاً مأموران پلیس به محل اعزام شدند.

 

وی افزود: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد در پی درگیری و نزاع نوجوانی ۱۹ ساله با اصابت یک ضربه عمیق چاقو در ناحیه قلب پس از انتقال به بیمارستان فوت می‌کند.

 

سرهنگ احمدی با بیان اینکه قاتل پس از قتل متواری شد ه بود عنوان کرد: با تشکیل تیم‌های ویژه اطلاعاتی و پلیس آگاهی عامل قتل شناسایی و اقدامات انتظامی برای دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت.

 

این مقام انتظامی تصریح کرد: با به کارگیری شگردهای خاص پلیسی، همکاری ریش سفیدان و معتمدان محلی قاتل مجبور شد کمتر از ۶ ساعت از وقوع قتل خود را تسلیم پلیس کند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان گناوه در پایان با اشاره به اینکه قاتل در بازجویی‌های اولیه اعلام کرد که به علت اختلافات شخصی با مقتول درگیر و و مرتکب این جنایت شده است، گفت: متهم این پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

 

مهر


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار