طراحی سایت
تاريخ انتشار: 25 اسفند 1399 - 09:30
به همت آتیه جنوب و انجمن گویندگی شهریاران +عکس

داد خبر؛ به همت موسسه فرهنگی ـ آموزشی به همت آتیه جنوب و انجمن گویندگی شهریاران، دوره مقدماتی پرورش صدا و گویندگی با عنوان گنجینه صدا برگزار شد.

دوره مقدماتی گنجبنه صدا برگزار شد

به گزارش داد خبر، از سوی موسسه فرهنگی ـ آموزشی آتیه جنوب و انجمن گویندگی شهریاران، دوره مقدماتی پرورش صدا و گویندگی در برازجان برگزار شد.

 

این کارگاه آموزشی که  در ماه اسفند و طی چهار جلسه برگزار شد، با رویکرد تخصصی پرورش صدا و ارائه تکنیک‌های خوانش متن و کتاب در مسیر تولید کتاب صوتی گام برداشته و اساتید این دوره مهدی جلالی سروستانی (مدرس فن بیان و تحول فردی) همراه با بانو بوستانی (مدرس پرورش صدا) بودند که هر کدام در حوزه تخصصی خود به موارد کاربردی و اصولی در این دوره پرداختند.

 

بنا به این گزارش، هنرجویانی که در این دوره شرکت کرده بودند هر کدام با توجه به جایگاه و موقعیت های متفاوتی که در جامعه دارند برای داشتن صدایی سالم و رسا در مسیر رشد و موفقیت هایشان از مطالب و اطلاعات جامع این دوره بهره‌مند گردیدند.

 

مهدی جلالی سروستانی میگوید: یک صدای قدرتمند و با اعتمادبه‌نفس کاملاً واکنش‌های مردم نسبت به شما را تغییر می‌دهد، باعث می‌شود جذاب‌تر شوید و شما را به یک رهبر قوی‌تر تبدیل می‌کند. صدای خوب و آرام‌بخش در کلام، اشتیاق را برای شنیدن سخن افراد پیرامون برمی‌انگیزد و در نهایت همبستگی و پیوستگی را برقرار می‌کند.

 

به نقل از بانو بوستانی: صدا، آوایی‌ست پرانرژی و برگرفته از بطن زمان، طنین افکن و بامعنا، بیانگر احساسات و عواطف انسانی در ارتباطات کلامی است و در نهایت عصاره‌ای‌ست برای همزیستی و هم معنایی با دیگران.

 

شایان ذکر است موسسه آموزشی آتیه جنوب و انجمن گویندگی شهریاران طی برنامه ریزی های بعمل آمده برای سال ۱۴۰۰ قصد برگزاری دوره های تکمیلی را دارند.

محجوبه صداقت، مدیر عامل موسسه آتیه جنوب در این‌باره اظهار داشت: در مسیر آموزش در دشتستان بزرگ، گام‌های موثری برداشته‌ایم و محکم‌تر از قبل ادامه خواهیم داد و برای آگاهی بیشتر مردمان این دیار، همراه و همقدم هستیم.

 

در ادامه عکسهای این دوره را از دریچه‌ی دوربین نرجس درگویی ببینید:

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار