طراحی سایت
تاريخ انتشار: 16 اسفند 1399 - 08:44
جام ستاره‌های فوتوالی‌ استان در برازجان قهرمان خود را شناخت +عکس

دادخبر؛ جام ستارگان فوتوالی استان بوشهر (گرامیداشت روز برازجان و یادواره زنده یاد مهندس علی پورجم) روزهای چهاردهم و پانزدهم اسفندماه ۹۹ در زمین بازیهای ساحلی شهرداری برازجان برگزار شد. این مسابقات در حالی وارد روز دوم و پایانی خود گردید که در نخستین روز بازیها و پس از برگزاری ۱۲ مسابقه تیمهای بوشهر (الف)، تیم زنده‌یاد علی پورجم از برازجان، پاس گناوه و تیم بوشهر (ب) گام به مرحله‌ی نیمه‌نهایی رقابتها گذاردند.

فوتوالی‌های گناوه‌ای جام را به خانه بردند!

به گزارش دادخبر، جام ستارگان فوتوالی استان بوشهر (گرامیداشت روز برازجان و یادواره زنده یاد مهندس علی پورجم) روزهای چهاردهم و پانزدهم اسفندماه ۹۹ در زمین بازیهای ساحلی شهرداری برازجان برگزار شد. این مسابقات در حالی وارد روز دوم و پایانی خود گردید که در نخستین روز بازیها و پس از برگزاری ۱۲ مسابقه تیمهای بوشهر (الف)، تیم زنده‌یاد علی پورجم از برازجان، پاس گناوه و تیم بوشهر (ب) گام به مرحله‌ی نیمه‌نهایی رقابتها گذاردند.

 

در نخستین بازی مرحله‌ی نیمه‌نهایی تیم پاس گناوه با برتری مقابل تیم بوشهر (ب) به فینال مسابقات رسید و در بازی دوم نیز تیم بوشهر (الف) با برتری مقابل تیم برازجان، حریف پاس گناوه در مسابقه فینال شد.

 

در ادامه این رقابتها و در دیدار رده‌بندی تیم بوشهر (ب) با برتری مقابل تیم برازجان به مقام سوم مسابقات دست یافت و در دیدار پایانی این مسابقات که با حضور پرشور هواداران و جمعی از مسولان از جمله مهندس محمدحسن محمدی شهردار، نوید متین، مهدی نیکنام، هادی دشتی و محراب بنافی اعضای شورای اسلامی شهر برازجان و در حضور عبدی پور رئیس انجمن فوتوالی استان، سعید اسماعیلی رئیس هیئت ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی استان و ارسطو قائدی رئیس این هیئت در شهرستان دشتستان، خانواده‌ی زنده‌یاد علی پورجم و جمعی از علاقه‌مندان ورزش برگزار شد دو تیم بوشهر و گناوه رقابت بسیار جذاب، فنی و نفسگیری را به نمایش گذاشتند.

 

در دیدار فینال این رقابتها ابتدا تیم گناوه موفق شد برتری خود را بر حریف دیکته کند و برنده‌ی ست اول مسابقه شود اما تیم بوشهر در ست دوم با درخشش بازیکنان خود توانست نتیجه را به سود خود به پایان ببرد و مسابقه را ۱-۱ مساوی کند تا دیدار هیجان‌انگیز پایانی جام ستارگان فوتوالی به گیم آخر کشیده شود. در این ست تیم گناوه توانست با یک بازی زیبا و هماهنگ از سد تیم بوشهر بگذرد و کاپ قهرمانی جام ستارگان فوتوالی استان را با خود به بندر زیبای گناوه ببرد.

 

در مراسم اختتامیه این مسابقات کاپ قهرمانی، تندیس مسابقات و مدالهای تیمهای برتر رقابتها به تیم‌های اول تا سوم مسابقات اهدا شد و مراسم آتش بازی و نورافشانی آئین پایانی این مسابقات برگزار گردید. در این آئین همچنین از داوران مسابقات تقدیر شد. همچنین انجمن فوتوالی و هیئت ورزشهای روستایی با اهدای پیراهن تیم ملی فوتوالی ایران (با امضای اعضای تیم ملی) به مهندس محمدی شهردار برازجان و یک توپ فوتوالی با امضای بازیکنان و مربیان ملی ورزش های ساحلی برازجان به مهندس متین عضو شورای شهر برازجان به‌خاطر احداث مجموعه ساحلی از این دو مسئول ارجمند تقدیر کرد.

 

شایان ذکر است که قبل از شروع مراسم اختامیه تمام بازیکنان و داوران و مسولان حاضر در مسابقات با اهدا شاخه‌های گل نسبت به مهندس علی پورجم رئیس فقید هیئت ورزشهای روستایی و بازیهای بومی و محلی شهرستان دشتستان ادای احترام کردند و از خانواده زنده‌یاد پورجم نیز در مراسم اختامیه با اهدا تندیس و لوح یادبود قدردانی به عمل آمد.

 

شایان ذکر است این رقابتها با تلاش هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان و شهرستان دشتستان و فعالیتهای اجرایی سایان تقدیر آقایان پویان نظام زاده مسول  کمیته فوتوالی شهرستان، عباس فخرالدینی دبیر این کمیته، احسان شعبانی مسئول کمیته مسابقات و عوامل اجرایی این کمیته به شکل بسیار منظم و شایسته‌ای برگزار گردید.
نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار