طراحی سایت
تاريخ انتشار: 13 اسفند 1399 - 08:55
پس از ۱۶ سال؛

دادخبر؛  شهردار گناوه گفت: پل ورودی گناوه به عنوان یکی از دغدغه‌های مهم مردم و از طرح‌های ضروری این بندر به بهره‌برداری رسید.

پل ورودی گناوه به بهره‌برداری رسید

به گزارش دادخبر، سید جواد حسینی حقیقی اظهار داشت: پل جدید ورودی گناوه، به عنوان یکی از دغدغه‌های مهم مردم و از طرح‌های ضروری و نیازهای اصلی این بندر تجاری و گردشگری، امروز به بهره برداری رسید.

 

شهردار گناوه یادآور شد: این پل ۱۲ متر عرض و ۶۱ متر طول دارد که برای اجرای آن، ۱۹۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری گناوه هزینه شده است.

 

وی اضافه کرد: پل ورودی گناوه در جریان سیل مهیب سال ۸۲ این بندر تخریب شد و مسیر عبور و مرور از طریق آن مسدود شد که با توجه به اهمیت موضوع و ضرورت تردد در مهمترین محور ترددی شهر، پل فلزی موقت نصب و مقرر شده بود تا پل بتنی جدید با استانداردهای لازم احداث شود که این امر ۱۶ سال به طول انجامید.

 

وی افزود: با گذشت زمان و آسیب‌های پایه‌های پل موقت فلزی خطرات آن افزوده شده بود و هر لحظه بیم حادثه‌ای در این نقطه از شهر جان مردم و مسافران را تهدید می‌کرد.

 

وی گفت: عملیات اجرایی پل ورودی گناوه به عنوان یکی از طرح‌های ضروری و مهم، در بهمن ماه ۱۳۹۸ توسط شهرداری بندر گناوه آغاز و پل فلزی موقت، جمع آوری شد و امروز نیز به بهره برداری رسید.

 

حسینی حقیقی بیان کرد: طرح‌های شهرداری گناوه برای تأمین خواسته‌های مردم و باهدف بهبود مبلمان شهری بدون وقفه ادامه دارد.

 

مهر


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار