طراحی سایت
تاريخ انتشار: 05 اسفند 1399 - 12:02
عضو شورای شهر بوشهر:

دادخبر؛ عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: شهردرای پروژه‌های نیم تمام اسکله گردشگری و فانوس دریایی که چندین سال رها شده را تعیین تکلیف کند.

پروژه‌های اسکله گردشگری و فانوس دریایی بوشهر تعیین تکلیف شوند

به گزارش دادخبر، عبدالخالق برزگرزاده روز سه شنبه در نشست علنی شورای اسلامی شهر بوشهر افزود: بلاتکلیفی این ۲ پروژه باید پایان یابد و مشخص شود که فانوس دریایی و اسکله گردشگری پروژه‌های شاخص در نوار ساحلی بوشهر چه زمانی بهره‌برداری می‌شوند.

 

وی بیان کرد: باید کارهای شورا برای مردم ملموس و اثرات آن دیده و در این ارتباط با توجه به زمان کم مانده به پایان سال به درخواست‌های جزئی شورایاران و شهروندان در محله‌ها رسیدگی شود.

 

برزگرزاده ادامه داد: اعضای شورا و شهردار بازدیدها و نشست‌های زیادی در مساجد و مکان‌ها دارند و  تعهداتی می‌دهند اما به سرانجام نمی‌رسد.

 

وی افزود: شهردار و همه اعضای شورا اگر نمی‌توانند قدمی در حل مشکل شهروندان بردارند حداقل وقت آنها نگیرند و حداقل شرایطی ایجاد نشود که وعده‌های غیرعملی منجر به دل‌سردی مردم شود.

 

برزگرزاده ادامه داد: شهرداری وظایف ذاتی دارد که باید انجام دهد و برخی کارها شاید در بودجه دیده نشده اما در زمان باقی مانده کارهایی که وظیفه ذاتی شهرداری است به نحو مطلوب انجام گیرد.

 

وی تاکید کرد: میزان هزینه‌کرد حوزه  فرهنگی، ورزشی و عمرانی باید مشخص شود تا اعضای شورای بدانند به چه میزان کار در سطح شهر صورت گرفته است.

 

برزگرزاده افزود: یک سری کارها انجام شده و جای تشکر دارد اما  انتظار است گام‌های موثرتری برداشته شود.

 

ایرنا


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار