طراحی سایت
تاريخ انتشار: 05 اسفند 1399 - 11:41

دادخبر؛ مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از اجرای طرح توسعه و ارتقا زیرساخت‌های مخابرات در یک برنامه راهبردی ۵ ساله از سال ۱۴۰۰ خبر داد.

طرح توسعه و ارتقای زیرساخت‌های مخابرات کشور در برنامه ۵ساله اجرا می‌شود

به گزارش دادخبر، مجید سلطانی صبح امروز در نشست با استاندار بوشهر با اشاره به توسعه زیرساخت‌های شبکه‌های ارتباطی اظهار داشت: طرح توسعه و ارتقای زیرساخت‌های مخابراتی در کنار توسعه شبکه ملی اطلاعات در دستور کار قرار دارد.

 

وی از هدف‌گذاری طرح توسعه شبکه ارتباطی در برنامه 5 ساله خبر داد و افزود: این طرح در قالب یک برنامه 5 ساله راهبردی تدوین شده و از ابتدای سال 1400 اجرایی با اولویت‌بندی اجرایی می‌شود.

 

 مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به اینکه طرح توسعه شبکه ارتباطی در همه استان‌ها اجرا می‌شود تصریح کرد: برای اجرای کامل این طرح در کنار طراحی‌های انجام شده، کارشناسان مخابرات ایران به استان‌ها اعزام شدند و به شکل میدانی ظرفیت‌ها و مشکلات طرح بررسی کردند و اصلاح شد.

 

سلطانی با اعلام این که این طرح با اولویت‌بندی و خدمات بهتر به مردم تدوین شده است عنوان کرد: در کنار تمرکز بر اجرای این طرح، موضوع نوسازی تجهیزات فرسوده مخابراتی مورد توجه قرار دارد که البته به سبب هزینه بر و گران‌قیمت بودن این تجهیزات، می‌تواند زمان‌بر باشد.

 

مدیرعامل مخابرات ایران با اشاره به ثابت بودن تعرفه تلفن ثابت در طی بیش از یک دهه خاطر نشان کرد: در راستای خدمات بهینه، نیازمند تامین بخشی از منابع مورد نیاز از طریق افزایش تعرفه خدمات تلفن ثابت هستیم که به سیاستگذاران پیشنهاداتی کاربردی نیز ارائه شده و منتظر پاسخ هستیم.

 

تسنیم


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار