طراحی سایت
تاريخ انتشار: 04 اسفند 1399 - 08:32

دادخبر؛ فرماندار تنگستان استان بوشهر گفت: برگزاری انتخاباتی قانونمند، سالم، پرشور و باشکوه با حضور حداکثری مردم مظهر اقتدار کشور است.

فرماندار تنگستان: انتخابات پرشور مظهر اقتدار کشور است

به گزارش دادخبر، عبدالحسن رفیعی پور شامگاه یکشنبه در جلسه ستاد انتخابات شهرستان تنگستان افزود: اجرای قانون و صیانت از آرای مردم از وظایف اعضای ستاد انتخابات شهرستان است و قانون‌مداری و رعایت اصل بی طرفی در همه تصمیم‌گیری‌ها و فرایند انتخاباتی، ملاک و معیار قرار خواهد گرفت.

 

رئیس ستاد انتخابات شهرستان تنگستان ادامه داد: اولویت اعضای ستاد انتخابات، قوانین و آئین نامه‌های اجرایی انتخابات است و برای آموزش کارشناسان و اعضای شعبه‌ها بویژه نمایندگان فرماندار و کاربران به صورت مستمر برنامه‌ریزی می‌شود.

 

رفیعی پور افزود: با توجه به ۲ برابر شدن تعداد عوامل اجرایی انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، هماهنگی اعضای کمیته‌های ۶گانه ستاد انتخابات ضروری است.

 

وی بیان کرد: ستاد انتخابات شهرستان تنگستان آمادگی لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور با حضور و مشارکت حداکثری مردم را دارد و  ثبت‌نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهرها ۲۰ اسفند ماه امسال و  شوراهای اسلامی روستاها ۱۶ فروردین سال آینده  آغاز می‌شود.

 

فرماندار تنگستان گفت: در انتخابات ۲۸ خرداد سال آینده تعداد ۹۸ شعبه‌ اخذ رای برای انتخابات در این شهرستان در نظر گرفته شده و ۲هزار و ۶۰۰ نفر نیروی اجرایی و نظارتی، کار برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در شهرستان تنگستان را بر عهده دارند.

 

ایرنا


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار