طراحی سایت
تاريخ انتشار: 27 بهمن 1399 - 11:47
دبیر هیات والیبال استان بوشهر:

دادخبر؛  دبیر هیات والیبال استان بوشهر گفت: این استان برای میزبانی تورهای ۲ و ۳ ستاره بین‌المللی والیبال ساحلی نیازمند حمایت‎های فدراسیون است.

بوشهر برای میزبانی رویدادهای بین‌المللی والیبال نیازمند حمایت است

به گزارش دادخبر، عادل کشاورز روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این استان بتازگی رقابت‌‎های تور ملی ۲ ستاره والیبال ساحلی کشور را در شهرهای بوشهر و گناوه میزبانی کرد که با رضایت حداکثری شرکت‎ کنندگان همراه شد.

 

وی بیان کرد: این دوره از رقابت‌‏ها دستاوردهای بسیار خوبی برای استان بوشهر داشت زیرا با حضور مربی تیم ملی والیبال ساحلی کلاس آموزشی این رشته در این استان برگزار شد.

 

کشاورز ادامه داد: در بحث زیرساختی پیگیری لازم برای احیای زمین والیبال ساحلی شهرداری بوشهر انجام شد که تحقق این مهم گامی بسیار ارزشمند در راستای رونق والیبال ساحلی این استان است.

 

وی افزود: در استان بوشهر ظرفیت‌‏های خوبی در زمینه والیبال وجود دارد که شکوفایی آنها این استان را تبدیل به یک قطب والیبال خواهد کرد.

 

کشاورز یادآور شد: در این زمینه جمع آوری بانک اطلاعاتی مربیان و داوران والیبال سالنی و ساحلی استان آغاز شده‌است که در ترسیم چشم انداز مطلوب در رشته والیبال نقش بسزایی ایفا می‎‌کند.

 

وی عنوان کرد: استان بوشهر سال گذشته در رشته والیبال حدود ۹ هزار بیمه شده داشت که شیوع کرونا این شمار را به ۲ هزار و ۵۰۰ نفر کاهش داده‌است.

 

کشاورز عنوان کرد: شمار باشگاه‌‍ ‎های فعال استان بوشهر در رشته والیبال ۴۹ باشگاه فعال است.

 

وی ادامه داد: در دور جدید فعالیت هیات والیبال استان بوشهر انتخاب و گزینش افراد متخصص با سوابق ورزشی، اجرایی و مدیریتی و تحصیلات عالی در پست‌های کلیدی محقق و در این زمینه کمیته‌های استان متشکل از افراد صاحب نظر و متخصص سه تا پنج نفره (آقایان و بانوان) تشکیل شده‌است.

 

کشاورز اظهار داشت: تجلیل از شماری از پیشکسوتان، کادر درمان استان بوشهر، برگزاری وبینار آموزشی تغذیه، اعزام دو تیم والیبال ساحلی به مسابقات قهرمانی کشور، میزبانی دو دوره مربیگری ساحلی بانوان درجه ۲ در شهرستان بوشهر، اعزام سه داور بانوی استان در کلاس بازآموزی داوری ساحلی کشور، تصویب پروتکل بهداشتی و ابلاغ به باشگاه‌ها و روسای شهرستان‌ها برای بازگشایی سالن‌های ورزشی از جمله اقدام‌های صورت گرفته برای سال جاری است.

 

وی با قدردانی از فعالیت‌های هیات‌های والیبال استان در دوره‌های گذشته افزود: از جمله برنامه‎‌های در دستور کار هیات کنونی نیز می‎‌توان به پیگیری برای دریافت مجوزهای برگزاری کلاس‌های مربیگری و داوری درجه ۳ (آقایان و بانوان)، کلاس های ارتقای مربیگری و داوری درجه ۲ (آقایان و بانوان) کلاس‌های آموزشی تخصصی والیبال، برنامه‌ریزی و جذب حامی مالی برای شرکت تیم‌های بانوان و آقایان در لیگ‌های معتبر کشوری(سالنی و ساحلی)، فعال کردن باشگاه‌های غیر فعال و احیای باشگاه‌های ریشه دار، میزبانی اردوهای تیم‌های ملی سالنی و ساحلی (آقایان و بانوان) اشاره کرد.

 

ایرنا


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار