طراحی سایت
تاريخ انتشار: 21 بهمن 1399 - 12:10

دادخبر؛ پژمان جمشیدی امسال برای دومین بار نامزد جایزه بازیگری از جشنواره فیلم فجر شده است.

حمایت پیشکسوتان پرسپولیس از ماجرای حمله به پژمان جمشیدی در جشنواره فیلم فجر

به گزارش دادخبر و به نقل از تابناک، ورود فوتبالی‌ها به عالم سینما و جشنواره،  فضای هنر هفتم در کشورمان را هم تغییر داده و کار در آنجا هم به بیانیه نویسی کشیده شده است.

 

 پیشکسوتان پرسپولیس در واکنش به حواشی پیش آمده برای پژمان جمشیدی در جشنواره فیلم فجر و نامزدی دوباره این ستاره سابق فوتبال ایران برای بردن سیمرغ جشنواره بیانیه ای صادر کرد.

 

 در این بیانیه آمده است: انتخاب دوباره پژمان جمشیدی در جمع نامزدهای جایزه سیمرغ بازیگری جشنواره فجر نشان از تایید هنر این چهره محبوب جامعه از سوی صاحب نظران، منتقدان واقعی و اندیشمندان سینمای ایران دارد اما آنچه باعث خرسندی ما شده، نامزدی پژمان جمشیدی عزیز برای سیمرغ بلورین نیست. خرسندیم از این که این ورزشکار ملی، این عضو خانواده بزرگ پرسپولیس و این چهره دوست داشتنی حتی در شرایطی که به واسطه درگذشت دو تن از بهترین دوستان و همبازیانش شرایط روحی مناسبی نداشت، در مواجهه با پرسش غیرمتعارف و غیراخلاقی خبرنگاری که به هدف تخریب پژمان ورود او به سینما را وسیله ای برای دیده شدن تلقی کرد، از چارچوب ادب و احترام خارج نشد و با پاسخ محترمانه اش، بزرگی خود و بزرگ اندیشی اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس را به اثبات رساند.

 

حمایت پیشکسوتان پرسپولیس از ماجرای حمله به پژمان جمشیدی در جشنواره فیلم فجر

در ادامه این بیانیه آمده است؛ قهرمانی جسم پژمان را همگان وقتی پیراهن سرخرنگ پرسپولیس و لباس مقدس تیم ملی فوتبال را می پوشید، به چشم دیده بودند و این بار با خوش اخلاقی اش، همگان پهلوانی روحش را به تماشا نشستند. خانواده بزرگ پرسپولیس به وجود نازنین چنین پیشکسوتی به خود می بالد چرا که مکتب پرسپولیس چیزی جز همین بزرگ منشی، صلح طلبی، نیک اندیشی و غلبه بر نفس و پایبندی به ادب و اخلاق نبوده است. برندگان سیمرغ بلورین در پایان جشنواره معرفی می شوند اما از نگاه ما پژمان جمشیدی سیمرغ بلورین اخلاق را برد و چه برنده جایزه باشد و چه نباشد، برای ما همان رفیق، برادر و هم تیمی شریف است که همیشه به وجودش افتخار می کنیم.

 

پژمان جمشیدی امسال برای دومین بار نامزد جایزه بازیگری از جشنواره فیلم فجر شده است. او که با دو فیلم در این جشنواره حضور داشت، در حاشیه نشست یکی از این دو فیلم با پرسش عجیب خبرنگاری مواجه شد که ادعا کرد او برای دیده شدن به سینما آمده است. پاسخ محترمانه پژمان تشویق و تایید اهالی سینما را به همراه داشت.


نظرات کاربران
آلکس 2 ماه قبل گفت:
ببینید این اف ا فرادکه با چاپلوسی کسوت خبرنگاری را نیز خدشه دار کرده اند از همان اوباشی هستند که سابق در ورزشگاهها با فحش وتوهین و هتاکی به حریفان عق ه های فروخفته و نهادینه شده در وجود پلیدشان را بروز میدهند .پژمان جمشیدی چهره محبوب پرسپولیس و تیم ملی و جامعه هنر و سینما و تلوزیون بدلیل عقده ایی که در مغز این افراد ایجاد نموده مورد حمله این باصطلاح خبرنگار قرار گ فته و پژمان با پاسخ جوانمردانه روح مکتب سرخ و هنر را به او عیان ساخت و بر سوزش این قماش افراد افزود .
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار