طراحی سایت
تاريخ انتشار: 11 آذر 1399 - 08:24
رئیس کمیسیون اداری مالی شورای اسلامی شهر برازجان:

دادخبر؛ وحید مصدق رییس کمیسیون اداری و مالی شورای اسلامی شهر در خصوص توسعه ی متوازن و همگون شهر بر پایه ی عدالت و آینده نگری گفت که امسال به شهرداری اعلام خواهیم نمود که در زمان ارسال بودجه پیشنهادی به شورای اسلامی شهر حتمأ باید پیوستی از مشکلات و کمبودهای محلات بخصوص محلات محروم شهر به همراه بودجه ارسال شود. 

به گزارش دادخبر، وحید مصدق عضو شورای اسلامی شهر برازجان در خصوص تهیه و تنظیم بودجه سالانه شهر اعلام کرد:

 

 با اطلاع دقیق از کمبودهای محلات شهر می توانیم این کمبودها و مشکلات را اولویت بندی نماییم و متناسب با بودجه ی سالانه ی شهر هر سال از این مشکلات بکاهیم و کمبودهای محلات را برطرف نماییم. 

 


در این صورت بودجه ی شهر نیز اصولی تر و با برنامه تر هزینه می شود و از اعمال تصمیمات سلیقه ای و سفارشی نیز جلوگیری خواهد شد چیزی که سال هاست در شهرداری اتفاق نیفتاده و ما هیچ گونه آمار به روزی از نیازهای محلات شهر نداریم .و بهمین دلیل بودجه ی شهر غالبأ در نقاط خاصی هزینه می گردند و اکثر مردم در محلات محروم شهر حتی از ابتدایی ترین و پیش پا افتاده ترین خدمات شهری بی بهره اند.


شهرداری باید برای هر محله مشکلات و کمبود ها را شناسایی و اولویت بندی نماید و سعی کند که در شناسایی مشکلات و کمبودها حتمأ از نظرات اهالی هر محله نیز استفاده کند و برای هرمحله نیز بودجه ای متناسب با جمعیت آن محله اختصاص دهد تا بتوانیم در یک بازه ی زمانی مشکلات را برطرف نماییم و هنچنین خدمات بهتری برای مردم ارائه دهیم.


دیگر نمی توان شهر را با تفکرات و روش های سنتی اداره کرد و توسعه داد. امروز باید با سیاست های هوشمندانه و تفکرات خلاقانه شهر را اداره کرد.

 

 


متاسفانه طی سال های گذشته عدم توزیع عادلانه امکانات منجر به آن شده تا امروز برخی از محلات سطح شهر برخورداری خیلی کمتری نسبت به سایر محلات داشته باشند که همین مساله نشان دهنده ضعف در مدیریت شهری است که باعث ایجاد فاصله های زیادی بین محلات شهر از حیث امکانات شهری شده است لذا اینجانب به نمایندگی از تک تک مردم ساکن در هر محله ی شهر از شهرداری می خواهم که در این فرصت باقی مانده تا زمان تهیه و تنظیم بودجه با اعزام کارشناسان خود و دعوت از مردم تک تک مشکلات هر محله حتی ریز ترین و جزیی ترین مشکل را شناسایی و بصورت مکتوب به همراه بودجه به شورای شهر ارسال نمایند.

 

 

 و در آخر باید بدانیم که مهمترین مسئله  قبل از ساخت میدان، پارک، پل،  بولوار، رضایت همه مردم است و باید رضایت مردم را در همه زمینه‌ها بدست آوریم. رضایت مردم تنها با کلمات زیبا و فریبنده و تبلیغات رنگین با هزینه های گزاف و سنگین که از جیب مردم هم پرداخت می شود جلب نمی‌شود.شاید بتوان مقطعی کوتاه مردم را فریب داد اما بالاخره در آینده نزدیک مردم متوجه کم کاری ها و سهل انگاری ها و باند بازی ها خواهند شد. باید با مردم صادق باشیم  وبا عملکرد صادقانه و خالصانه ی خود با هدف رضایت مردم  اعتماد عمومی را افزایش دهیم.

 


برچسب ها:
شورای شهر , مصدق

نظرات کاربران
مهدی صادقی حدود 1 ماه قبل گفت:
فکر خوبی هست. محله های شهر را ببینید و مشکلشون را در بیاورید.
علی برزکار حدود 1 ماه قبل گفت:
خدا بیامرزه امواتت , واقعا بعضی از محله ها فقط نام شهرنشینی یدک میکشند ولی فارغ از ذره ایی دیده شدن یا خدمات .
این هم به لطف اقای مصدق تو رسانه ها دیده شدیم امیدوارم شهردار محترم گوشه چشمی هم نگاه این محله کند .
حسین سهرابی حدود 1 ماه قبل گفت:
سلام
والله تو شهر فقط چهارتا لامپ زدنه و به خیابان هایی رسیدگی میشه که تو چشم مردم هستند شوربختانه تر این که اکثر همون مردم چراغ بین تو محله اشون کلی مشکل دارند اما مطالبه گری بلد نیستند. اقای مصدق بازم معرفت شما که چهارتا محله محروم سر میزنی اما خدایی یکی بیاد بگه منم رفتم سرزدمه ؟هیچکس نمیاد هیچکس . اقای مصدق اول خدا بعد چشم ما به شماست
علی قاهدی حدود 1 ماه قبل گفت:
سلام
والله محله های در عکس بالا جز برازجان هست مدیران محترم ,شهردار محترم و نماینده شهر به ما هم خدمات بدید بخدا گناه داریم . هزینه در مکان هایی که قبلا هزینه شده را باز هزینه نکنید تا این محله ها هم نفسی بکشند .
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار