طراحی سایت
تاريخ انتشار: 09 آذر 1399 - 09:05
نگاهی بر ششم مهرماه امسال تا کنون

داد خبر؛ نوروزی در اولین انتخاب، هاشمي فرد را به‌عنوان سرپرست دبیری انتصاب نمود. انتخابی که می‌توان انتصاب خواند و شواهد حاکی از آن است به هیچ عنوان سرپرست هيئت در آن نقشی نداشته‌اند و‌ کاملا تحمیلی بود.

 آیا کاراته استان بازیچه سیاسی‌بازی شده‌است؟

داد خبر ـ سرویس ورزشی: کاراته بوشهر پس از دو سال کش و قوس و حواشی بسیار، در تاریخ ششم مهرماه امسال، هادی زیدی را کنار گذاشت و پیمان نوروزی را به‌عنوان سرپرست هیئت کاراته استان انتخاب کرد.

با این عزل و نصب، امید به دل کاراته‌کاران بوشهری بازگشت که شاید دورانی روشن‌تر و پرثمرتر در پیش داشته باشند. لیکن باوجود تعطیلی فعالیت های ورزشی، امید اهالی کاراته چندان نپایید زیرا به سرعت و با اولین انتخاب های سرپرست هییت، این واقعیت خود را نشان داد که قراری بر آرامش در کاراته استان نیست.

 

نوروزی در اولین انتخاب، هاشمي فرد را به‌عنوان سرپرست دبیری انتصاب نمود. انتخابی که می‌توان انتصاب خواند و شواهد حاکی از آن است به هیچ عنوان سرپرست هيئت در آن نقشی نداشته‌اند و‌ کاملا تحمیلی بود.

بسیاری شواهد نشان می‌دهد که هاشمی یکی از کاندیدای جدی برای هیئت است و این فرصت را دارد تا تمام تلاش خود را معطوف به جلب نظر اهالی کاراته برای انتخابات پیش رو‌نماید. ضمن اینکه روابط خویشاوندی با برخی از نمایندگان سابق نیز باعث گردیده‌است که بسیاری بگویند خود را دارای حمایت حداکثری احمد بهروزیان‌فرد مدیر کل ورزش ‌‌جوانان استان می‌داند.

 

چند روز پس از این انتخاب، نوبت به نایب رئیس بانوان رسید و فردی انتخاب شد که با توجه به همکاری‌های شائبه برانگیز ایشان با رئیس سابق جای سوال بسیار باقی گذاشته است.

جالب اینکه این انتصاب نیز چندان نپایبد و به بهانه عزیمت خانواده ایشان به استانی دیگر، به جای ایشان خانم ملاح زاده به این سمت منصوب شدند و باز هم منصوب گردید.

بدون هیچ چگونه آشنایی با سرپرست هئیت و البته بدون هیچ گونه تجربه و سابقه مدیریتی متناسب با این جایگاه و متاسفانه ایشان نیز به سرعت در یکی دو کامنتی که در صفحه رسمی هییت کاراته بوشهر گذاشته بود سطح خود را به طور کامل به جامعه کاراته معرفی نمود.

 

پیمان نوروزی قبل از این انتصاب، آقای عساکره را به‌عنوان سرپرست هیئت کاراته عسلویه منصوب نمود. در توجیه این انتصاب همان بس که در پاسخ به معترضین حتی در فدراسیون کاراته کشور، عنوان کرده‌اند این انتصاب کاملا سیاسی بوده و از عهده من خارج بوده‌است. نوروزی با این اعتراف نشان داد که عملا فاقد اختیار می‌باشند.

 

اما در ادامه انتصابات می رسیم به انتصاب جناب ربیعی از شهرستان کنگان و باز هم در برابر سوال چرایی این انتخاب؟!

در این‌باره معاون اداره و سرپرست هیئت از خود سلب مسئولیت می‌کند و مسیولیت انتصاب مذکور را برعهده مسئول دفتر یکی از نمایندگان استان می‌گذارد در صورتی که خبرها حاکی از این است که نماینده مذکور خود معترض این انتصاب می‌باشد.

 

حالا شما پیدا کنید پرتقال فروش را!

 

سوالاتی که در ذهن نقش می‌بندد این است که آیا این سرپرست و تیم همراهش می تواند آرامش را به کاراته بوشهر باز گذراند؟

 

آیا دخالت های اداره کل اجازه تنفس به کاراته بوشهر را خواهد داد ؟

 

آینده پاسخ این سوالات را روشن خواهد نمود.

 


نظرات کاربران
علي حدود 1 ماه قبل گفت:
سلام. چرا اسم نويسنده اين متن قيد نشده؟؟ چرا هيچ مرجعي براي اين صحبت ها اعلام نشده؟؟ واقعا حرف زدن آسونه ولي اگر انصاف و بينش كافي پشتش باشه
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار