طراحی سایت
تاريخ انتشار: 08 آذر 1399 - 17:28
در جشنواره شانزدهم مقاومت +عکس

داد خبر؛ 

 بهترین فیلمنامه اقتباسی به فیلم‌ساز دشتستانی رسید

به گزارش داد خبر به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، درحالی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت برگزیدگان خود را شناخت و تندیس بهترین کارگردانی این دوره از جشنواره در بخش بهترین کارگردانی فیلم سینمایی از بین نامزدها: ۲۳ نفر، آبادان یازده ۶۰، شبی که ماه کامل شد، لباس شخصی، خروج، تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی جشنواره به ابراهیم حاتمی‌کیا برای فیلم «خروج» تعلق گرفت.

 

بنا به این گزارش درمیان برگزیدگان شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در بخش‌های مختلف نام نوشا عبدالله‌زاده فیلم‌ساز برازجانی به چشم می‌خورد که تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به همراه جایزه نقدی بهترین فیلمنامه اقتباسی در بخش روایت قلم به «نوشا عبداله زاده» نویسنده فیلمنامه اقتباسی «هستي» تعلق گرفت.

 

شایان ذکر است، نوشا عبداله‌زاده فارغ التحصیل رشته فیلمسازی است که از سال 71 _ 75 معاون سینمای جوان برازجان بود.

عبداله‌زاده جایزه بهترین فیلم انیمیشن در سال 75 در جشنواره ی سینمای جوان، جایزه بهترین نمایشنامه در جشنواره تاتر کودک بوشهر در سال92، جایزه پروانه ی زرین در سی امین جشنواره ی فیلم بین الملل کودک و نوجوان در سال95 را در کارنامه خود دارد و از سال 78 تا 95 نیز منشی صحنه ی سریال های کمین، خانه ی نیکو، قصه های نوروز، خانه آرزوها، مرز خوشبختی، هیات مدیره و .... را به عهده داشته است.
نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار