طراحی سایت
تاريخ انتشار: 06 آذر 1399 - 12:31
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان :

داد خبر؛ رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: از اولین روز اجرایی شدن محدودیت های ستاد کنترل کرونا تا کنون  در حدود ششصد و ۴۶ بازدید مشترک توسط بازرسان بهداشتی و نمایندگان ادارات مختلف در سطح شهرستان  انجام گرفته است. 

بیش از ۶۰۰ گشت مشترک داشته‌ایم و ۲۶ واحد صنفی پلمب شده‌اند

به گزارش داد خبر، ماریا خویش دوست در مصاحبه با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان افزود: با شروع محدودیت های کرونایی از اول اذر ماه ، طبق برنامه ریزی ستاد کرونای شهرستان ، در چهار روز اجرای طرح ، ۳۲ اکیپ بازرسی مشتمل بر ۸۵ بازرس از بازرسان بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و ادارات مرتبط از بانکها ، ادارات ، دفاتر پیشخوان ، اموزشگاهها و کلیه صنوف و اماکن عمومی شهرستان بازدید به عمل آوردند . 

 

خویش دوست تصریح کرد: در این بازدیدها که با هدف بررسی رعایت پروتکل های بهداشتی در گروه شغلی ۱ و ۲ صورت پذیرفت، بیش از ۳۷۰ بازدید در قالب گشت مشترک و بیش از ۲۴۷ بازدید نیز از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی ، اماکن عمومی و کارگاههای صنعتی انجام گرفته است . 

 

وی بیان کرد : در همین مدت ۲۶ واحد صنفی مختلف که شامل  باغ شهری ، تالار پذیرایی ، سوپر مارکت ، فروشگاه زنجیره ای، صنفهای بازار روز و نانوایی بوده اند ، به علت عدم رعایت قوانین و پروتکل های ابلاغی با همکاری نماینده دادستان و  نیروی انتظامی ، پلمب شدند.

 

ماریا خویش دوست همچنین گفت : در این مدت ۸۷ اخطاریه برای صنوف مختلف صادر و یک واحدصنفی متخلف نیز به اداره تعزیرات معرفی شده است .

 

رییس شبکه بهداشت و درمان با اعلام این موضوع تصریح کرد : بازرسی و نظارت ها بصورت جدی و با قوت تمام تا پایان طرح در شهر برازجان و تمامی بخشهای شهرستان ادامه خواهد یافت  وشهروندان گرامی و صاحبان صنوف و مشاغل با همکاری کامل با بازرسین ستاد کرونای شهرستان میتوانند در شکست این بیماری کادر بهداشت و درمان را یاری نمایند .

 

ماریا خویشدوست با اشاره به قرار داشتن شهرستان در وضعیت نارنجی  و نیاز به همراهی تک تک افراد ،  از مردم خواستند با پرهیز از شرکت در دورهمی ها و تجمعات مجالس شادی و عزا ، در شکست کامل این بیماری ستاد کرونا را حمایت نمایند و در روزهای خوب دوره پسا کرونا ، جشن پیروزی را به نظاره بنشینند.
نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار