بانک سپه در سمت راست صفحات داخلی
تاريخ انتشار: 22 آبان 1399 - 15:28
عضو شوراي اسلامي شهر برازجان:

دادخبر؛ وحید مصدق در خصوص عدم حضور مدیرعامل شرکت سیمان در جلسه ی شورای اسلامی شهر بیان کرد مجددأ مدیرعامل کارخانه ی سیمان را به جلسه ی شورای شهر دعوت خواهیم نمود.

 

مصدق در گفتگو با دادخبر در خصوص موضوع کارخانه سیمان دشتستان اعلام کرد:

 

من از مسئولین تقاضا دارم که در کنار ما و با ما باشند تا  دغدغه ها و توقعات به حق مردم را از این کارخانه مطالبه نماییم. در همین راستا از نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، امام جمعه و فعالان زیست محیطی نیز دعوت خواهیم نمود تا در این جلسه حضور یابند و همه با هم مدیران این کارخانه را وادار به پاسخگویی، انجام کارها و خدمات شایسته و در شأن مردم نماییم.


 این کارخانه باید سهم مردم را از درآمدهای های غیر قابل بیان و هنگفتی که تاکنون با برداشت از منابع طبیعی و معدنی این منطقه داشته و دارد، پرداخت نماید.  قرار نیست که فقط گرد و غبار و دود این کارخانه برای ما و درآمدها و سودهای این کارخانه برای استان های دیگر باشد. این کارخانه باید در جهت رشد و شکوفایی و محرومیت زدایی از منطقه گام بردارد و این باید خواسته ی همه ی مسئولین باشد. آنچه جای سوال دارد سکوت  برخی از مسئولان استان در این زمینه است.

  

موضوع مهم دیگر اینکه بعد از گذشت دو دهه، مدیریت و اداره کارخانه ی سیمان دشتستان باید در دستان مدیران و متخصصان بومی باشد. قطعأ مدیران بومی دلسوز تر و آگاه تر عمل خواهند نمود.


در همین کارخانه کارشناسانی بومی داریم که سالهاست تجربه و دانش کسب نمودند و به بهترین نحو با کمترین هزینه حاضر به اداره ی این کارخانه هستند اما متاسفانه هیچ بهایی به این عزیزان داده نمی شود.

 

عضو شورای اسلامی شهر برازجان در انتها افزود:


موضوع کارخانه سیمان نیاز به اتحاد دارد، اتحاد بین مردم و مسئولین است که می تواند راهگشا باشد، در این راستا نمی شود به یک یا چند جلسه دلخوش کرد. خوشبختانه سمن های محیط زیستی در استان و خصوصا دشتستان به شدت فعال شده اند و این موضوع کمک بسیاری زیادی به پیشرفت مطالبه گری در این حوزه دارد. اینجانب به مردم شریف شهرم قول خواهم داد تا آخرین روز مسئولیتم این موضوع را پیگیری کنم. اما در این راه به تنهایی موفق نخواهم شد و از مردم، فعالین زیست محیطی و مسئولین تقاضا دارم در کنار ما باشند.

 

برچسب ها:
مصدق , سیمان

نظرات کاربران
ما کنارتیم دوست خوب و باغیرت.
شهروند 9 ماه قبل گفت:
زنده باشی مرد
علی برزکار 8 ماه قبل گفت:
چرا این سخنان بازپخش قوی نمیشه؟واقعا تا کی این کارخانه میخواد جولان بده؟کارخانه ایی کاملا فرمایشی و سفارشی
حسین 8 ماه قبل گفت:
مرد بزرگ در این سیلاب تنهایی تنها

بعد از این سخن کی بهت لبیک گفت؟اره تنهایی چون قدرت این اقایان فراقانونی هست
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار