طراحی سایت
تاريخ انتشار: 14 آبان 1399 - 21:51
جلسه مطبوعاتی ستارگان دشتستان +عکس

داد خبر؛ مدیرعامل ستارگان با تقدیر و تشکر از تمامی مسئولین که با اتحاد و همدلی در کنار این باشگاه ایستاده‌اند رضایت خود را از عملکرد مسئولین شهرستان، استان و کشوری اعلام نمود و ضمن ارائه گزارشی از وضعیت تیم بخاطر کرونایی شدن بازیکنان اظهار داشت: قرار بود دو بازی عقب افتاده ستارگان در همین دوره انجام گیرد که با توجه به شرایط خاص، فدراسیون تصمیم جدیدی گرفته‌اند و در این دوره ما فقط با ذوب آهن اصفهان و ناجا قم بازی خواهیم داشت.

به گزارش داد خبر، رسانه‌های دشتستان ظهر امروز چهارشنبه 14 اُم آبان، مهمان باشگاه ستارگان دشتستان بودند تا در جریان کم و کیف برنامه‌ها و آنچه در این باشگاه رخ می‌دهد قرار گیرند.

 

با اینکه باشگاه ستارگان دشتستان امروز یک برند در هندبال استان می‌باشد و در کشور شناخته شده، اما اکثر ورزش دوستان بر مشکلات این باشگاه که البته همان مشکلات مالی می‌باشد آگاه هستند و در این جلسه سخنان سنجیده و واقع‌بینانه‌ی مدیرعامل این باشگاه که یک ماه است مدیریت این تیم را به عهده گرفته‌است بسیار تامل برانگیر و امیدوارکننده بود.

 

جلال برزگر با بیان اینکه باید واقع‌بین باشیم گفت: این باشگاه هرچند در بالاترین سطح هندبال کشور بازی می‌کند ولی نمی‌توانیم ادعا کنیم یک باشگاه حرفه‌ای هستیم. روند تیم در زمینه‌های مختلف نسبت به پارسال بصورت صعودی بوده و امیدواریم تداوم داشته‌باشد.

 

برزگر پیرامون وضعیت مالی باشگاه با تاکید بر اینکه باید یک‌سری پتانسیل‌های مالی برای سال‌های آینده تعریف کنیم افزود: از اتفاقاتی که در حوزه مالی افتاده است رضایت داریم و توقع بالایی نداریم. امیدواریم طبق تعهداتی که در برابر بازیکنان داریم، به همان شکل نیز با توجه به قول‌های داده‌شده بودجه وصول کنیم.

 

مدیرعامل ستارگان با تقدیر و تشکر از تمامی مسئولین که با اتحاد و همدلی در کنار این باشگاه ایستاده‌اند رضایت خود را از عملکرد مسئولین شهرستان، استان و کشوری اعلام نمود و ضمن ارائه گزارشی از وضعیت تیم بخاطر کرونایی شدن بازیکنان اظهار داشت: قرار بود دو بازی عقب افتاده ستارگان در همین دوره انجام گیرد که با توجه به شرایط خاص، فدراسیون تصمیم جدیدی گرفته‌اند و در این دوره ما فقط با ذوب آهن اصفهان و ناجا قم بازی خواهیم داشت.

 

به گزارش داد خبر، ستارگان دشتستان تا قبل از بازی با ذوب‌آهن که بیستم آبان می‌باشد در تهران اردو خواهد.

در جلسه مطبوعاتی امروز رضا عباسی‌فرد سرمربی ستارگان با بیان اینکه تیم را به آمادگی 70 درصدی رسانده بودیم ولی کرونا مانع از ادامه آمادگی ما شد، گفت: برای ما حضور در لیگ برتر بر آمادگی صد در صدی اولویت داشت و همین شد که نتوانیم تیم را در آمادگی کامل حفظ کنیم ولی به امید خدا با اردویی که در تهران خواهیم داشت این تیم را به شرایط مطلوب برای رقابت‌ها می‌رسانیم.

 

عباسی‌فرد در جواب خبرنگار «داد خبر» پیرامون میانگین سنی تیم و وضعیت محروم و مصدومیت بازیکنان افزود: میانگین سنی ما نسبت به پارسال دو تا سه سال پائین‌تر آمده و این نشان از جوانگرایی در تیم دارد. بازیکن محروم نداریم ولی مصدوم داریم که امیدواریم با توجه به تلاش کادر پزشکی، به مسابقات برسند.

 

رضا عباسی‌فرد در ادامه یکی از بازیکنان تیم را مخاطب قرار داد و گفت: از بازیکن خوب و تاثیرگزار دوره گذشته‌مان آقای سلطانی خواهش می‌کنم که علی رغم مشکلاتی که وجود دارد، به ما ملحق شود و به ما کمک کند.

 

سرمربی ستارگان با تاکید بر اینکه تمرکز اصلی ما بر پتانسیل‌های بومی می‌باشد بیان داشت: درست است که حریفان ما با بودجه چند برابری نسبت به ما در مقابل ما قرار می‌گیرند که در این زمینه قابل مقایسه نیست ولی ما تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم و ایمان داریم این تیم می‌تواند روزی نماینده‌ی کشور در بازیهای آسیایی باشد.

 

ایمان احسان‌نژاد کاپیتان ستارگان نیز با بیان اینکه نمی‌گوئیم شرایط آرمانی است ولی بد هم نیستیم و امیدواریم در تهران به شرایط خوب برسیم، از رسانه‌ها بابت همراهی و اطلاع‌رسانی به مردم تشکر کرد.

 

شعبانی مربی فنی تیم نیز که در این دوره به کادر فنی اضاف شده‌است گفت: ما دیر شروع کرده بودیم ولی خوب شروع کرده بودیم که متاسفانه کرونا تمرینات را تعطیل کرد و مجبور شدیم تمرینات را به فاز بدنسازی ببریم.

 

شعبانی اهداف تیم در این دوره را اول ماندن در لیگ برتر و دوم بازیهای خوب بیان کرد و افزود: مردم بدانند که این تیم مدعی قهرمانی نیست بلکه واقع‌بینانه به موضوع نگاه می‌کنیم. ما امیدوار بودیم این دوره هندبالی کاملا متفاوت ارائه دهیم که همه را به تحسین وادارد ولی واقعا کرونا و شرایط خاص مانع از آن شد.

 

شایان ذکر است این جلسه در حضور حاج رضا مصباحی رئیس هیئت هندبال دشتستان برگزار گردید که در پایان از او و همچنین از عادل قلی‌زاده مسئول روابط عمومی باشگاه تقدیر و تشکر شد.

 

بنا به این گزارش، تیم هندبال ستارگان دشتستان امروز عصر از برازجان به مقصد تهران حرکت کرد تا با اردویی که در تهران خواهد داشت، خود را برای اولین بازی در مقابل ذوب‌آهن آماده کند.


 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار