طراحی سایت
تاريخ انتشار: 30 مهر 1399 - 17:18
با دفاع مدیرعامل و حمایت مسئولین؛

داد خبر؛ منصفانه نبود باشگاه ستارگان بخاطر موضوعی که اختیاری در انجام آن نداشته مورد مواخذه قرار گیرد و به همین دلیل تلاش کردیم با ارائه‌ی مستندات و مدارک قانونی از حقوق ورزشکاران، هواداران هندبال، علاقه‌مندان تیم ستارگان و نیز حقانیت باشگاه دفاع کنیم که الحمدلله فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران با بررسی وپذیرش مدارک واستدلال‌های متقن باشگاه ستارگان، تصمیم‌گیری های ذکرشده را مدنظر ودر این خصوص در دستور کار قرار داد.

بازگشت ستارگان به لیگ برتر

به گزارش داد خبر، رقابتهای دور اول سوپرلیگ هندبال ایران در شرایطی به پایان رسید که به‌دلیل ابتلای شمار زیادی از بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم هندبال ستارگان دشتستان، حضور این تیم به عنوان تنها نماینده‌ی لیگ برتری ورزش استان در این دور از رقابتها امکان‌‌پذیر نشد.

 

شرایط ویژه‌ی کرونایی دشتستان و تمرینات فشرده‌ی پیش‌فصل تیم ستارگان سبب شد ابتلای اعضای تیم به کرونا شرایط سختی را بر نماینده‌ی استان بوشهر در سوپرلیگ هندبال ایران تحمیل کند و باعث تعطیلی تمرینات و قرنطینه‌ی بازیکنان و کادر فنی تیم شود. عدم امکان حضور در دور اول بازیها، تیم ستارگان را در شوک فرو برد و نگرانی هواداران تیم و علاقه‌مندان ورزش دشتستان از سرنوشت ستارگان در لیگ امسال را در پی داشت. دستور اکید وزارت بهداشت به عنوان ناظر رقابتهای ورزشی کشور مبنی بر ضرورت عدم حضور ستارگان در دور اول رقابتها سبب شد فدراسیون هندبال نحوه‌ی حضور ستارگان در لیگ برتر را وارد پروسه‌ی تصمیم‌گیری کند.

 

حضور جلال‌الدین برزگر مدیرعامل باشگاه فرهنگی - ورزشی ستارگان دشتستان در فدراسیون در روز سه‌شنبه ۲۹ مهر و دفاع جانانه‌ی وی از حقوق دوستداران هندبال و هواداران تیم ستارگان و ارائه‌ی مستندات لازم سبب اقناع متولیان برگزاری رقابتها وسبب حضورتیم ستارگان دربرنامه بازی ها درمرحله دوم مسابقات گردیدومقررشدسه بازی عقب مانده تیم ستارگان درمرحله اول توسط فدراسیون محترم هندبال برنامه ریزی ودرطول فصل جاری برگزار شود.

 

بنا به این گزارش، جلال برزگر در این‌خصوص به قلی زاده خبرنگار و مسئول روابط عمومی باشگاه می‌گوید: عدم حضور ستارگان در دور اول رقابتها نه با اختیار باشگاه بلکه بر اساس اجبار کرونا بود چرا که حفظ سلامت بازیکنان، اعضای فنی و مدیریتی تیمها و عوامل محترم برگزاری مسابقات در اولویت شماره یک باشگاه‌ها و مسئولین محترم فدراسیون قرار داشته و وزارت محترم بهداشت نیز بر آن تاکید و توجه فراوان دارد. لذا منصفانه نبود باشگاه ستارگان بخاطر موضوعی که اختیاری در انجام آن نداشته مورد مواخذه قرار گیرد و به همین دلیل تلاش کردیم با ارائه‌ی مستندات و مدارک قانونی از حقوق ورزشکاران، هواداران هندبال، علاقه‌مندان تیم ستارگان و نیز حقانیت باشگاه دفاع کنیم که الحمدلله فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران با بررسی وپذیرش مدارک واستدلال‌های متقن باشگاه ستارگان، تصمیم‌گیری های ذکرشده را مدنظر ودر این خصوص در دستور کار قرار داد.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار