طراحی سایت
تاريخ انتشار: 19 مهر 1399 - 15:51
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر:

داد خبر؛ رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر از آغاز فرآیند مصاحبه و گزینش معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان استان  بوشهر از صبح امروز با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر، جمعی از معاونین اداره کل و معاونین دانشگاه خبر داد.

آغاز فرآیند مصاحبه و گزینش معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر

به گزارش داد خبر، اکبر مولایی در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار داشت: از امروز ۱۹ مهرماه تا پایان روز ۲۵ مهرماه فرآیند مصاحبه و گزینش معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در پردیس علامه طباطبایی این دانشگاه و دبستان سعادت در حال انجام است.

 

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: تمام فرآیند مصاحبه و گزینش این معرفی شدگان با اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی در حال برگزاری است.

 

مولایی بیان داشت:  معرفی شدگان ۴۹۱ نفر هستند که براساس جدول زمان بندی شده از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر برای مصاحبه علمی و گزینش فراخوان شده اند.

 

وی در ادامه اضافه کرد: سهمیه امسال استان بوشهر ۲۹۸ نفر است و معرفی شدگان باید به این نکته توجه داشته باشند که غیبت در مصاحبه، انصراف تلقی شده و به منزله حذف شخص از استخدام آموزش و پرورش است.

 

مولایی متذکر شد: خوشبختانه امسال پس از چندین دهه سن ورود به دانشگاه فرهنگیان از ۲۲ به ۲۴ سال تمام افزایش یافت و سایر شروط ورود به این دانشگاه در کنار شرط سنی به قوت خود باقی است.

 

وی تصریح کرد: نیاز است تا معرفی شدگان گرامی هنگام حضور در پردیس علامه طباطبایی بوشهر و محل برگزاری گزینش در دبستان سعادت کلیه پروتکل های بهداشتی از جمله به همراه داشتن ماسک و ... را رعایت کنند.

 

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در پایان گفت: پذیرش تمام وقت در این دانشگاه تنها از طریق کنکور سراسری صورت می پذیرد و هم اکنون ۱۷ رشته در دانشگاه فرهنگیان وجود دارد که در دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر  در ۵ رشته دانشجومعلمان مشغول به تحصیل هستند.
نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار