طراحی سایت
تاريخ انتشار: 19 مهر 1399 - 08:56
به سبب مثبت شدن تست کرونا

داد خبر؛ تیم ستارگان دشتستان به دلیل مثبت شدن تست کرونای بازیکنانش در مرحله نخست دور رفت لیگ برتر حاضر نخواهد شد.

غیبت ستارگان دشتستان در لیگ برتر هندبال

به گزارش داد خبر به نقل از ایسنا، مرحله نخست از رقابت‌های لیگ برتر هندبال از ظهر امروز به میزبانی تهران آغاز خواهد شد. در حالی که تیم ستارگان دشتستان باید امروز مقابل نفت و گاز گچساران به میدان می‌رفت به دلیل مثبت شدن تست کرونای نیمی از اعضای تیم در لیگ حاضر نخواهد شد.

 

سرمربی تیم هندبال ستارگان دشتستان که تست کرونای خودش نیز مثبت شده است اعلام کرد که بازیکنان و اعضای تیم در قرنطینه خانگی به سر می‌برند.

 

رضا عباسی در گفت و گو با ایسنا در مورد این موضوع اظهار کرد: طبق قوانین فدراسیون سوم مهر تست کرونا از تمامی اعضای تیم گرفته شد و تست همه منفی شد. بعد از آن قرنطینه را سفت و سخت تر انجام دادیم تا کسی دچار مشکل نشود و بتوانیم در مسابقات حاضر شویم. یک بازی تدارکاتی با تیم شهید شاملی داشتیم و بعد از آن در تاریخ مشخص شده دوباره تست کرونا گرفته شد که حدود نیمی از اعضای تیم تستشان مثبت شد. یعنی از ۲۴ نفر حاضر در لیگ ۱۱ نفر تستشان مثبت شد.

 

سرمربی تیم هندبال ستارگان دشتستان در ادامه گفت: در این شرایط مسئولان تیم تصمیم گرفتند که قرنطینه خانگی انجام شود و سفر به تهران لغو شود تا حداقل سایر اعضای تیم با این مشکل مواجه نشوند. مدارک و نتایج آزمایش‌ها را به فدراسیئن ارایه کرده‌ایم و در حال حاضر هم مدیران و روابط عمومی باشگاه در حال اعزام به تهران هستند تا مدارک را به صورت مکتوب به فدراسیون تحویل دهند. طبق قانونی که فدراسیون گذاشته اگر ۳۵ درصد اعضای یک تیم مبتلا باشند تیم نمی تواند در مسابقات شرکت کند و باید فدراسیون در این خصوص تصمیم گیری کند. ما در حال حاضر ۴۵ درصد اعضای تیممان مبتلا هستند.

 

وی در پایان گفت: تنها دلیل حاضر نشدن تیم ما مبتلا شدن ۴۵ درصد از اعضای تیم به کووید ۱۹ است و دلیل دیگری ندارد. من خودم نیز درگیر این ویوروس هستم و در حال حاضر در قرنطینه به سر می‌برم.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار