طراحی سایت
تاريخ انتشار: 15 مهر 1399 - 18:08
در پی جلوگیری از ورود خبرنگار «داد خبر» به نشست مطبوعاتی آقای رئیس

داد خبر؛ پس از آن‌که خبرنگار پایگاه خبری ـ تحلیلی «داد خبر» نتوانست به نشست مطبوعاتی هیئت فوتبال استان راه پیدا کند، سوالاتی همچنان در مورد عملکرد این هیئت وجود دارد و ابهامات بیشتر نیز شده است که در ادامه می‌خوانیم:

در پیچ وخم  فوتبال پاک

داد خبر ـ محسن پالیزدان: روز دوشنبه بعدازظهر بود که مطلع شدیم، روز سه شنبه نشست خبری ریاست محترم هیات فوتبال استان بوشهر می‌شود.

 

طی تماس با مسئول روابط عمومی هیات جویای زمان نشست خبری شدیم، که جناب جشنی پور فرمودند ریاست محترم مشخص می‌کنند چه کسانی در نشست خبری باشند!

 

مسائل پیش آمده را خدمت مدیر پایگاه خبری ـ تحلیلی «داد خبر» اعلام کردم، که پاسخ روابط عمومی به جناب فتحی نیز همین بود.

 

صبح سه شنبه مراتب اعتراض خود را بصورت حضوری خدمت جناب پوربهی ریاست محترم حراست اداره ورزش و بصورت پیام به مدیرکل محترم اداره ورزش و جوانان فرستادم که متأسفانه اثری نداشت.

 

متاسفانه مسئولین ما نشست‌های خبری را صرفا برای تعریف و تمجید خود می‌خواهند و اینگونه که مشخص است ذره‌ای در پی انجام کار نیستند چون اگر بودند باید بدانند که نشست خبری در مرحله اول حق منتقدان است و جواب به انتقادات است که باعث پویایی و پیشرفت یک مسئول می‌شود و در این میان «داد خبر» بعنوان سایتی که نگاه منتقدانه به بعضی از عملکرد هیئت فوتبال داشته، در اولویت است.

افسوس که چیدمان در هیئت فوتبال به گونه ای پیش رفته است که مسئول روابط عمومی در چینش خبرنگاران نیز اختیاری ندارد!

 

به هر صورت ما در این نشست خبری نتوانستیم راه پیدا کنیم ولی انتظار داشتیم حداقل جناب محتشم به سئوالات پیش آمده در مورد انتصابات پاسخ دهد.

مثلا در مورد کمیته فرهنگی!

در مورد انتصاب جناب علوی زاده و ابهامات آن!

در مورد استعفای برادران سعیدی !

 

به انتظار نشستیم تا سئوالات و ابهامات پیرامون هیأت فوتبال پاسخ داده شود، اما دریغا که پرسش های دیگر نیز از مدیریت خود نمایان کرد، که به آنان خواهیم پرداخت:

 

جناب محتشم ریاست محترم هیات فوتبال استان بوشهر

شما خود را مدیری در سطح استان و کشور می‌دانید و مدعی هستید از خانواده فوتبال و رسانه هستی، پس چگونه در هیئت شما که قرار بود تصمیمات تک نفره نباشد، حتی انتخاب خبرنگار نیز با تشخیص شخص شما بود؟

در جایی از مصاحبه خود فرمودید رسانه ها تحلیل کنند و زنگ خطر را به صدا درآورند!

در مورد هیات بسیار تحلیل شد و زنگ خطر به صدا درآمد، آیا شما اصلا شنیدید یا خواندید؟!

در جایی دیگر انتظار داشتید باشگاه ها مشاوره شما را بپذیرند، در صورتی که مشاوران شما به خود شما در مورد قوانین مشورت خوبی نداده اند که در مطلب بعد مفصل در مورد مشاوران خواهم نوشت.

 

در جای دیگر از مصاحبه خود اساس و چگونگی انتخاب جناب هومن افاضلی را ذکر کردید و عملکرد ایشان در تیم‌ها. در صورتیکه هنوز از اساس و چگونگی جناب مالک محمدی و جناب کمالی سخنی نگفته‌اید!

 

ای کاش دوستانی که در نشست خبری حضور داشتند، از شما سؤال می‌کردند، ریز بدهکاری دوره قبل هیات که شما 470میلیون اعلام کردید را اعلام کنید.

آیا دوره قبل هیئت بستانکار نبود؟

دوستان در آن نشست سئوال نکردند، حال سئوال ما این است ؟

جناب محتشم در خصوص ظرفیت تیم های رده پایه و دلالان گفتید! از کدام ظرفیت سخن می‌گویید؟ مگر خبرهای این روزهای فوتبال را نمی شنوید؟ همه تیم ها در کما به سر می برند، حالا شما چگونه از ظرفیت ها می گویید؟

جناب محتشم طبق کدام اطلاعات به خانواده توصیه می کنید در دام دلالان نیفتند؟

 

اگر شما اطلاع دارید، قانون به شما اختیار داده که طبق ماده 33کمیته ویژه تشکیل دهید و حداقل به گفته خود جامه عمل بپوشانید که میخواهید فوتبال را پاک کنید

البته با حال این روزها های فوتبال استان و فروش تیم‌ها، کم ـ کم به آرزوی خود خواهید رسید چون تیمی وجود نخواهد داشت و همه چیز پاک پاک می شود.

 

آخرین کلام در مورد موزه این است که آیا قبل از تشکیل موزه ،فکر فضای آن را کردید؟

 

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار