طراحی سایت
تاريخ انتشار: 11 مهر 1399 - 19:51

داد خبر؛ "هوپ هیکس" یک مدل بود و مردم او را به واسطه عکس هایش روی جلد مجلات می شناختند ولی ترامپ او را به عنوان مشاور سیاسی اش وارد کاخ سفید کرد!

زنی که ترامپ را به کرونا مبتلا کرد +عکس

ترامپ به ویروس کرونا آلوده شده و به همراه همسرش به قرنطینه رفته است.

 

به گزارش عصرایران کمتر از 5 هفته مانده به موعد انتخابات سرنوشت‌ساز 3 نوامبر (13 مهر1399) ترامپ از یکی از مشاوران جوان خود به ویروس کرونا مبتلا شد.

 

ترامپ و "هوپ هیکس" مشاور جوانش در کاخ سفید/عکس آرشیوی/ گتی ایمجز
زنی که ترامپ را به کرونا مبتلا کرد (+عکس)

زنی که ترامپ را به کرونا مبتلا کرد (+عکس)

او که پیشتر بارها و بارها به واسطه سوء مدیریت بحران کرونا، نزدن ماسک و حضور در اجتماعات هوادارانش و نیز مسخره کردن ماسک زدن "جو بایدن" رقیبش مورد انتقاد رسانه‌ها و محافل سیاسی و اجتماعی آمریکا قرار گرفته بود، حالا اعلام کرده به دلیل ابتلا به کرونا مدت 2 هفته در کاخ سفید به قرنطینه می‌رود.

 

قرنطینه ترامپ در کوران رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا می‌تواند معادلات سیاسی در آمریکا را دستخوش تغییر کند و معلوم نیست در صورت وخامت حالش وضعیت انتخابات آتی و مبرنامه ها و مناظرات از پیش تعیین شده به چه شکلی خواهد بود.

 

خبر ابتلای ترامپ به کرونا همچون بمبی در شبکه‌های احتماعی ترکیده است و این موضوع دست مایه شوخی کاربران فضای مجازی در آمریکا شده است. برخی کاربران به کنایه نوشته اند: ترامپ 3 ریسک بزرگ دارد: "هم سالمند است، هم چاق است و هم کم درآمد!" کنایه‌ای به مالیات پرداختی 750 دلاری ترامپ در سال های 2016 و 2017 به رغم دارا بودن میلیاردها دلار ثروت.

 

برخی نیز به کنایه نوشته اند: "ترامپ برای اولین بار در عمرش در یک امتحان نمره مثبت گرفت."کنایه ای به آزمون دانشگاه و وضعیت تحصیلی ترامپ.

 

دیروز ساعاتی پس از اعلام آلوده شدن "هوپ هیکس" مشاور ترامپ به ویروس کرونا، ترامپ در صفحه توییترش از آلوده شدن خود به کرونا خبر داد.

 

او بعدازظهر پنج‌شنبه در یک برنامه انتخاباتی به "نیوجرسی" سفر کرد و پس از بازگشت به کاخ سفید بدون مصاحبه با خبرنگاران به داخل ساختمان رفت و ساعاتی بعد خبر ابتلای خود و همسرش به کرونا را اعلام کرد.

 

ترامپ در نیوجرسی بسیار سرحال به نظرمی‌رسید و حتی در برنامه تبلیغاتی‌اش روی صحنه رقصیده بود.

 

ترامپ کرونا را از مشاور جوان 31 ساله‌اش گرفته است، فردی که طی هفته گذشته بارها در سفرهای ترامپ همراه او بوده است.

 

مشاور 31 ساله ترامپ/ نیویورکر

زنی که ترامپ را به کرونا مبتلا کرد (+عکس)

هوپ هیکس که پیش از این به عنوان مدل مشغول به کار بود با پیروزی ترامپ در انتخابات به عنوان مشاور سیاسی وارد تیم کاری رییس جمهوری در کاخ سفید شد و بسیار به ترامپ نزدیک بود.

 

عکس هوپ هیکس روی مجله مد

زنی که ترامپ را به کرونا مبتلا کرد (+عکس)

هیکس که مجرد است با خواهرش در شهر "گرینویچ" ایالت "کانتیکت" زندکی می‌کردند اما در سال‌های گذشته به واسطه شغل مدلی، هیکس به محله منهتن نیویورک نقل مکان کرده بود. او پس از ورود به تیم ترامپ به واشنگتن‌دی‌سی رفته است.

 

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار