طراحی سایت
تاريخ انتشار: 29 شهريور 1399 - 11:28
به همت انجمن دیده‌بان زیست‌بوم +عکس

داد خبر؛  در پایان برنامه، نقاشی زیبایی از چشم انداز محل برنامه درخت‌یاری که بوسیله هنرمند نوجوان عضو انجمن دیده بان زیست بوم، خانم سارا آموزگار به تصویر کشیده شده، بدست این بانوی هنرمند نوجوان به رسم یادبود به پاس خدمات صادقانه و بی ریای مهندس محمد حسن غریبی سملی (عمو درختی مهربون) به نمایندگی از انجمن دیده بان زیست‌بوم دشتستان پیشکش شد. 

هفدهمین برنامه درخت یاری  برگزار شد

داد خبر ـ مجتبی سعادتی: برنامه درختیاری  با نام پسین گاه عاشقی با طبیعت، با همکاری دهیاری و شورای اسلامی روستای سمل شمالی و در عرصه های منابع طبیعی پیرامونی این روستا  توسط جمعی از دوستداران محیط زیست و منابع طبیعی و اعضاء انجمن دیده بان زیست بوم دشتستان برگزار می گردد. در این برنامه که در پسین آدینه بیست و هشتم شهریورماه برگزار شد همچون گذشته، نهال ها با سطل و بشکه های بیست لیتری از تانکری که بوسیله شورا و دهیاری روستا آماده و در محل مستقر شده بود  توسط شرکت کنندگان در این برنامه به صورت کامل آبیاری گردید. حضور خانواده ها و مادران و کودکان در این برنامه از نقاط قوت و امید بخش برنامه درختیاری است.

 

در حاشیه برنامه درختیاری با توجه به مطرح شدن مسائل زیست محیطی حاصل فعالیت صنایع سیمان، گچ و آسفالت و معادن و سنگ شکن های فراوان پیرامون روستای راهدار و همراهی و پیگیری این ماجرا بوسیله انجمن دیده بان زیست بوم دشتستان در راستای مطالبه گری از راههای قانونی در خصوص آلودگی محیط پیرامونی روستای راهدار و آمار رو به افزایش معادن و کارخانجات و سنگ شکن ها، با تعدادی از دوستداران طبیعت که از روستای راهدار در این برنامه حضور داشتند به تبادل نظر و گفتگو پرداختیم.

 

 در پایان برنامه، نقاشی زیبایی از چشم انداز محل برنامه درخت‌یاری که بوسیله هنرمند نوجوان عضو انجمن دیده بان زیست بوم، خانم سارا آموزگار به تصویر کشیده شده، بدست این بانوی هنرمند نوجوان به رسم یادبود به پاس خدمات صادقانه و بی ریای مهندس محمد حسن غریبی سملی (عمو درختی مهربون) به نمایندگی از انجمن دیده بان زیست‌بوم دشتستان پیشکش شد. 
نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار