طراحی سایت
تاريخ انتشار: 23 شهريور 1399 - 16:42
استاندار بوشهر خبر داد:

داد خبر؛ استاندار بوشهر گفت: طی سال گذشته و امسال برای اجرای پروژه راه‌آهن بوشهر - شیراز تخصیص ۱۰۰ درصدی را گرفته‌ایم.

 ۱۰۰ درصد اعتبارات راه‌آهن بوشهر تخصیص یافت

به گزارش مهر، عبدالکریم گراوند صبح یکشنبه در جشنواره شهید رجایی استان بوشهر اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر بزرگترین الگو برای همه ما هستند تا راه را در مسیر خدمت‌گذاری به مردم فراموش نکنیم.

 

وی با اشاره به اینکه استان بوشهر ظرفیت بالایی در حوزه اقتصادی دارد، تصریح کرد: استان بوشهر باید سال‌ها پیش از خط ریل برخوردار می‌شد ولی انجام نشده است.

 

گراوند با بیان اینکه دنبال نوکری کردن برای مردم هستیم، تصریح کرد: بدون اینکه هیاهو کنیم، خط راه آهن را از بوشهر شروع کردیم و سال قبل و امسال تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبارات راه‌آهن را داشتیم.

 

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه درمان، افزود: در مرکز استان بوشهر تک بیمارستانی هستیم و کمبودهای بسیار زیادی در بوشهر داریم. بیمارستان شهدای هسته‌ای تا مهرماه به بهره‌برداری می‌رسد.

 

استاندار بوشهر با بیان اینکه مشکل آب را در استان بوشهر حل کردیم، خاطرنشان کرد: ۱۲۰ میلیارد تومان در حوزه آب و فاضلاب استان بوشهر در سال گذشته و امسال هزینه کرده‌ایم.

 

وی از آغاز طرح فاضلاب جنوب شهر بوشهر خبر داد و گفت: بخش زیادی از فاضلاب قبلی بوشهر و ایستگاه‌ها را بازسازی می‌کنیم. اینها با همدلی و همکاری مناسب محقق شده است.

 

گراوند افزود: از رسانه‌های استان و مدیران استان به خاطر تعاملی که ایجاد شده تشکر می‌کنم که باعث امیدآفرینی در جامعه شده است.

 

وی با اشاره به افزایش انتصاب مدیران و بانوان در عرصه‌های مدیریتی استان بیان کرد: مدیران دستگاه‌هایی اجرایی باید بدانند که حداکثر ۲۰ درصد از منابع در اختیار استان است و ۸۰ درصد اعتبارات ملی است و باید مسیرهای استفاده از منابع ملی برای توسعه استان استفاده شود.

 

استاندار بوشهر گفت: همه مدیران باید به سراغ منابع ملی بروند. اگر به سمت سیستم وزارت‌خانه‌ها نرویم منابع از دست ما می‌رود و به جای دیگری می‌رود. سازمان‌ها و وزارت‌ها منابع خوبی برای استان‌ها دارند.

 

وی اظهار داشت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ادارات بسیار مهم است و خدمت‌رسانی در این شرایط نیز باید مد نظر باشد. توسعه خدمات غیرحضوری نیز دارای اهمیت است و باید مد نظر باشد.

 

گراوند با اشاره به بازگشایی مدارس تحت تأثیر شرایط کرونا، افزود: زیرساخت‌های ارتباطی در برخی از مناطق استان مشکل دارد که باید این زیرساخت‌ها تقویت شود.

برچسب ها:
راه آهن , بوشهر

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار