طراحی سایت
تاريخ انتشار: 19 شهريور 1399 - 08:52
بخشدار سعدآباد:

داد خبر؛ گرامیداشت هفته دفاع مقدس در تقویم کشور بالاترین و ارزشمندترین مناسبت‌هاست که با تمام توان و با استفاده از حداکثر امکانات نسبت به پاسداشت آن می‌بایست عمل شود.

 

هفته دفاع مقدس در تقویم ارزشمندترین مناسبت‌هاست

به گزارش داد خبر، بخشدار سعدآباد در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت هفته دفاع مقدس بخش سعدآباد سخنان خود را با تبریک هفته دفاع مقدس آغاز و در ادامه افزود: امنیت شغلی و مدیریتی تمام ما حاصل رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان دوران دفاع مقدس میباشد که با نثار جان خود و نائل شدن به درجه جانبازی و ایثارگری توانستنند رژیم بعث عراق و حامیان جهانی آن را در دوره هشت ساله دفاع مقدس یه شکست بکشانند و یأس و ناامیدی را برای اهداف بعدی دشمنان به ارمغان بیاورند.

 

حاجب فرد برنامه ریزی مدون و فراگیر در ستاد هفته دفاع مقدس را با محتوا سازی و نشان دادن نقش آحاد مردم در آن دوران به نسل جوان را خواستار و گفت: با توجه به محدویت در مراسمات و حضور افراد که ویروس کرونا به وجود آورده، استفاده از ظرفیت های مجازی و برنامه های حضوری با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در دستور کار قرار، و سطح ادارات و نمای شهرها و روستاها بایستی با نمادهای دوران دفاع مقدس آذین بندی، به نحوی که فضای عمومی جامعه خاطرات آن دوران را در اذهان خود تداعی نمایند.

 

در این جلسه حجت السلام کشاورز امام جمعه محترم نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان دفاع مقدس و دوران طلایی دفاع از خاک و ناموس کشور گفت: تقارن ماه محرم با هفته دفاع مقدس، تلفیقی از رو دوره خاص یکی با نبرد ابا عبالله الحسین (ع) و یارانش و دیگری با فرماندهی حضرت امام خمینی(ره) و رزمندگانش و هردو واقعه در دشت کربلا به وقوع پیوست که حاصل قیام اولیه خون حسین و اصحابش و واقعه بعد توسط فرزند حسین(ع) بعنوان بنیانگذار جمهوری اسلامی و سربازانش توانستنند از حریم اسلام و نبرد با یزید زمان به مبارزه بپردازند.

 

امام جمعه سعدآباد هفته دفاع مقدس را بعنوان نماد از خود گذشتگی و ایثار گری در طول عمر جمهوری اسلامی ماندگارترین واقعه در تاریخ دانست و بیان خازرات آن دوران را با برنامه ریزی محتوایی خواستار گردید. در ادامه جلسه سرگرد احمدپور فرمانده حوزه مقاومت شهید بهشتی سعدآباد ضمن اعلام آمادگی حوزه مقاومت و پایگاه های تابعه بعنوان وارثان رزمتدگان دوران دفاع مقدس یک افتخار دانست و افزود: با تلاش و برنامه ریزی دقیق و گسترده برای بیان فضائل دوران دفاع مقدس و تکریم رزمندگان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران آن دوران، نسل جوان را با آگاهی سازی بیشتر در واقعه دفاع مقدس آگاهی سازی خواهیم کرد. در ادامه جلسه ستاد هما هنگی، رؤسای ادارات آموزش و پرورش، کمیته امداد امام خمینی، نمایندگان شهرداران سعدآباد و وحدتیه، فرمانده گردان ۱۱۷، رئیس شورای اسلامی شهر سعدآباد، نماینده دهیاران بخش، معاون فرماندهی نیروی انتظامی حوزه سعدآباد هر کدام به تناسب مسؤلیت خود با اعلام آمادگی جهت هر چه باشکوه بر گزار نمودن هفته دفاع مقدس سخنانی بیان نمودنند. در پایان کمیته های تخصصی، امنیتی، اجرایی، مستند سازی و ازاطلاع رسانی و تبلیغاتی تعیین و موارد لازم به آنها ابلاغ گردید.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار