طراحی سایت
تاريخ انتشار: 16 شهريور 1399 - 07:08
دبیر حزب اعتماد ملی در دشتستان:

داد خبر؛ تا بوده همین بوده؛ دشتستانی تاب حرف زور را نداشته و در برابر سخنان گزاف و ناعدالتی محکم ایستاده و از حق دفاع کرده‌است. حالا هم که بیگانه‌ی چشم بادامی پولهای کشورم را بلوکه کرده و حق ما را نمی‌دهد باید جواب دندانشکنی به او داده شود تا درس عبرتی شود برای دیگران. و چه غرورآمیز است که علم مبارزه را نماینده منطقه‌ی من بر دوش بگیرد...

شکاف بین نماینده و مردم از دغدغه‌هایشان مشخص است

داد خبر ـ اسفندیار فتحی: من اصولا مطالبم را بنا به جایگاه سیاسی‌ و فعالیت سیاسی‌ام منتشر نمی‌کنم اما با توجه به موضوع این یادداشت و با اینکه بشدت از سیاسی‌کاری بیزارم بنام دبیر حزبی منتشر می‌کنم که با تواجه به تمام نگاه انتقادی که داشته هرگز از چارچوب قانون عدول نکرده و قانون را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است.

 

 ابراهیم رضایی پیرامون پولهای بلوکه شده‌ی ایران در کره جنوبی گفت که اگر کره در این راستا اقدامی نکند، محصولات این کشور را اول در ایران، سپس با توجه به نفوذمان در کشورهای اسلامی، تحریم می‌کنیم.

 

خبر تحریم کره‌ی جنوبی را که از زبان نماینده دشتستان خواندم با توجه به دشتستانی بودنم قاعدتا باید به خود ببالم و با همان روحیه‌ی دشتستانی بقول معروف چماقم را بردارم و محکم پشت نماینده‌ام دربیایم.

تا بوده همین بوده؛ دشتستانی تاب حرف زور را نداشته و در برابر سخنان گزاف و ناعدالتی محکم ایستاده و از حق دفاع کرده‌است. حالا هم که بیگانه‌ی چشم بادامی پولهای کشورم را بلوکه کرده و حق ما را نمی‌دهد باید جواب دندانشکنی به او داده شود تا درس عبرتی شود برای دیگران. و چه غرورآمیز است که علم مبارزه را نماینده منطقه‌ی من بر دوش بگیرد...

 

رضایی با ورود به مجلس عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شد که حوزه‌ی نمایندگی‌اش مشکلات بسیاری داشت و قطعا این کمیسیون نمی‌تواند اولویت حوزه ایشان باشد.

این نقد از اول به رضایی وارد بود و مردمی که از سیاسی‌کاری خسته شده‌اند خواستار تلاش در رفع مشکلات معیشتی بوده و هستند تا اینکه شعارهای سیاسی دادن و مرگ‌برها گفتن.

 

بعد از چند انتقاد در این زمینه ایشان سعی کرد بیشتر خودش را دشتستانیزه نموده و با حضور در چند شوی تبلیغاتی افتتاح پروژه‌ی دولتی و دستورات لازم در جهت این شود و آن نشود و با توجه به تیم رسانه‌ای قوی که دارد، قدری مورد استقبال مردم قرار گرفت.

 

آنچه مشخص است ابراهیم رضایی میل و کشش عجیبی در مطرح شدن بعنوان یک فرد تمام سیاسی دارد و همین است که خواسته یا ناخواسته به‌سمت بیان چنین سخنانی می‌رود تا بی‌بی‌سی از او نام ببرد و صفحات مجازی عکس و سخنان او را در صدر قرار دهند.

 

یک مسئول، نماینده و حاکم وقتی فاصله‌ و بیگانگی‌اش با مردم خودش مشخص می‌شود که دغدغه‌هایش دغدغه‌ی مردمش نباشد.

امروز من می‌خواهم به حرف نماینده‌ام عمل کنم و اجناس کره‌ای را تحریم نمایم. به بازار می‌روم. جنس کره‌ای نمی‌خرم اما چه جنسی ساخت کشور خودم بخرم که بهتر از از آن یا هم‌ردیف آن باشد؟ اصلا بهترین جنس را هم در کشور خودم نسبت به کره داشته‌باشم، حالا با کدام پول بخرم؟!

در ایرانی که فیلم‌ها و سریالهای کره‌ای، ترکی و اصولا غیرایرانی آن را قرق کرده‌اند و فرهنگ کشور را بسمت خود سوق داده‌اند چطور یک نماینده می‌خواهد مردمش اجناس آنها را تحریم کند؟!

 

در سیاست شعار دادن کاربرد خود را دارد ولی بی‌شک سیاست باید بر واقعیت‌نگری همراه باشد و اگر شعاری هم داده‌ می‌شود باید در جهت همان واقعیت‌نگری باشد و اگر شعار تکرار و تکرار شود سیاست‌مدار را از واقعیت جامعه دور می‌کند و نتیجه‌ای جز فرستادن شعاری دیگر نخواهد داشت.

سیاست کشور متاسفانه شدیدا دچار شعارزدگی شده‌است و این شعارها باعث خستگی مردم و فاصله گرفتن از شعارهای اولیه‌ی انقلاب و جدایی آنها از مسئولین شده‌است.

 

با آرزوی موفقیت برای نماینده‌ی شهرستان دشتستان

اسفندیار فتحی 

دبیر حزب اعتماد ملی در شهرستان دشتستان

 


نظرات کاربران
اندکی در مورد نماینده جدید مطالعه بفرمایید بعد دست به قلم بشید
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار