طراحی سایت
تاريخ انتشار: 15 شهريور 1399 - 19:34
اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال بخوانید:

داد خبر؛ لطفا تماسی با همکارانتان در استان‌های همجوار بگیرید تا متوجه موضوع شوید چه خبر است. اصلا قید تماس را هم بزنید سوار بر ماشینتان شوید و در شهر چرخی بزنید تا هم بعد از  مدت ها چرخی در شهر خورده‌باشید و هم مشاهده کنید که تمام اماکن عمومی و پرخطر غیر از ورزشی‌ها باز می‌باشند و چگونه فعالیت می‌کنند.

اگر خواب هستید بیدار شوید

داد خبر ـ علیرضا صیادی: روی صحبتم با جناب محتشم ریاست فعلی هیئت فوتبال استان و جناب بهروزیان‌فرد ریاست فعلی ورزش و جوانان استان بوشهر می‌باشد:

 

اکنون ۷ الی ۸ ماه از آخرین فعالیت‌های ورزشی خیلی از مراکز و مکان‌های ورزشی و باشگاه‌ها و مدارس ورزشی (فوتبال، هندبال ، فوتسال ، کشتی ، و ... .) می‌گذرد ولی هیچ خبری از فعالیت ورزشی نمی‌شنویم که گویا شما یا سرگرم بازی‌های سیاسی درون ورزشی هستید یا خواب تشریف دارید.

 

 

در این  مدت شرایطی وجود داشته و دارد که حتی حاضر نیستید به آن فکر کنید. صحبت بنده از نیابت تمام ورزشی‌هایی است که نان شبشان از ورزش و زحمت کشیدن در سالن‌ها و چمن‌ها و خاکی‌ها بدست می‌آید، نه پشت میز می‌نشینند نه کت و شلوار می‌پوشند و عکاسی می‌کنند.

 

لطفا تماسی با همکارانتان در استان‌های همجوار بگیرید تا متوجه موضوع شوید چه خبر است. اصلا قید تماس را هم بزنید سوار بر ماشینتان شوید و در شهر چرخی بزنید تا هم بعد از  مدت ها چرخی در شهر خورده‌باشید و هم مشاهده کنید که تمام اماکن عمومی و پرخطر غیر از ورزشی‌ها باز می‌باشند و چگونه فعالیت می‌کنند. این دو چیز را به ورزشی‌ها می‌رساند یا خیلی ساده فرضشان کرده‌اید و کاری نمی‌کنید یا توان دفاع عموم ورزشی‌ها از دستتان خارج است و نمی‌توانید از حق و حقوق آنها دفاع کنید.

 

مدرسه فوتبال‌ها، فوتسال‌ها، هندبال‌ها، پینگ ـ پنگ‌ها، کشتی‌ها، شناها، و ... . این ها را یا بگویید کلا تعطیل کنند و خط قرمز بکشید روی مباحث پایه یا مجوز فعالیت این‌ها را مثل بقیه استان‌ها و مثل بقیه صنوف و حرفه‌ها با شرایط خاص بدهید .

 

بنده اطلاع ندارم اگر شما اطلاع دارید که همچین ستادی هست لطفا به دبیر ستاد مبارزه با ویروس کرونا بگویید یا جلساتی مکرر برگزار کنید و حالیشان کنید که چه‌خبر است و چه می‌گذرد و یا مثل اتاق اصناف‌ها سینه سپر کنید و از حق و حقوق این ورزشی‌ها دفاع کنید و خودمختار شوید. 

 

جناب محتشم عزیز جناب عالی که در راس فوتبال هستید شما یک فکری برای این رشته ورزشی (فوتبال) کنید تا حداقل بگویند بعد از این همه تغییرات درون هیئتی و زد و بندها  در کمیته‌ها خودی هم نشان داده‌اید برای عموم فوتبال دوستان.

فکر نمی‌کنم تنظیم کردن یک پروتکل بهداشتی کار سختی باشد برای تیم هیئتی شما و یا عوامل بالاتر. 

 

ضمنا کمیته‌هایتان هم فعالیت چندانی ندارند و در بحث آموزش که اصلا فعالیتی ندارند. لطفا بهونه ویروس کرونا را جهت فعالیت نکردن کمیته آموزش نکنید، در این زمینه هم استان های دیگر فعالیت دارند ولی کمیته های هیئت شما... .

البته فکر کنم چون در کمیته ها تغییراتی بوجود آمده است افراد رویشان نمی‌شود و هنوز یخشان باز نشده‌است برای فعالیت و یا شاید هم فعالیتی باشد ما بی خبر باشیم.

 

 

جناب بهروزیان فرد عزیز

جناب عالی هم همان طور که صدایتان را در گلو می‌انداختید برای مسائل دیگر  لطفا صدایتان را در گلو بیندازید و از حق و حقوق ورزشی‌ها دفاع کنید. البته بعضی کارهایتان سوالات زیادی در ذهن ها می‌سازد.

مثلا درامد خیلی از اماکن ورزشی در جیب اداره ورزش هر شهر یا استان می‌رود و اقداماتی از نظیر بدهی‌های اداره برق، آب، حقوق کارکنان، و ... پرداخت می‌شود ولی حال که درامدی نیست از کجا آورده می‌شود این کسری بودجه؟؟! نکند قرض می‌گیرید؟!

 

 

 

اهل چاپلوسی نیستم و با کلمات هم بازی نمی‌کنم لطفا کاری کنید برای فعالیت مجدد خیلی از ورزشی هایی که ۷ الی ۸ ماه هست که نان برای خوردن ندارند و چشم انتظار اقدامات امثال شما هستند نه منتی است نه زوری بالای سر بلکه وظیفه اول تا اخر کاری شما در این پست می‌باشد که رفاع و حال ورزشی‌ها باشید نه خفت و خاری برای این قشر

 

 

 

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار