طراحی سایت
تاريخ انتشار: 07 شهريور 1399 - 14:58

دادخبر؛ دوست محترم پرسپولیسی البته بعضی دوستان پرسپولیسی!! آن هم از نوع منطقی ! با سواد ! و آشنا به رسانه که  ادعای اطلاعات فوتبالی دارند و آشنا‌ به قوانین روز فوتبال ! اما چگونه متوجه نیستند هر یاداشتی بدون منبع خبری را نباید قضاوت نمود!!!

بعد از برد دربی بود یاداشتی کوتاه در وصف یکی از محلات برازجان و حمایت از بازیکن همشهری یعنی محمد دانشگر بدون لینک خبری در کانون مشوقین استقلال گذاشتم که بیشتر ورزشی نویسان قدیمی و خبرنگاران استقلالی کشور بودند.


 

گویا آن یاداشت از آنجا منتشر و در یکی دو کانال تلگرامی و‌ گروهای وات ساپی استان انتقاداتی در خصوص این‌ نوشته بود و بسیاری پرسیده بودند چه از روی دایرکت چه بصورت پیام اما چند نکته:


دوست محترم پرسپولیسی البته بعضی دوستان پرسپولیسی!! آن هم از نوع منطقی! با سواد! و آشنا به رسانه که  ادعای اطلاعات فوتبالی دارند و آشنا‌ به قوانین روز فوتبال! اما چگونه متوجه نیستند هر یاداشتی بدون منبع خبری را نباید قضاوت نمود!!!


به راستی شما به خودتان چند چند هستید؟ در این وانفسایی که غم نان و بی عدالتی هر روز ما را نحیف تر و این روزهای کشنده بحرانی همه ما را فسیل تر می نماید؛ اینک پس از پنج دهه زندگی کردن با تنها دلخوشی به یغما رفته یعنی فوتبال ؛ ما هستیم و یک جنگ‌ رسانه ای کثیفی که هر روز میان دو طیف آبی و قرمز با شروع دولت روحانی تا کنون وارد ادبیات جدیدی گردیده؛ پدیده ای زشت و مزموم که هر روز در این فوتبال نهادینه می گردد.


 به این منظور رجوع نمایید به کلمات قصار آن مربی؛ عامل اصلی باخت تیم خود پس از  دربی یا آن سرپرست که پیش از دربی که در استادیوم خالی آن هم در بازی تک حذفی به دنبال اجرای قانون نوده به ده تماشاگران بود!!!! یا آن دو هزار نفر هوادار تیم مورد علاقه سازمان که روز دربی بطور غیر قانونی از تیم خود حمایت نمودند و مثل همه این چند فصل گذشته هیچ تصاویری از آنها توسط سیما پخش نمی گردد؟ بگذریم آنچه‌ به جایی نرسد فریاد است....


اینک شما از قانون دم میزنید که عدد شش در نوشته ای آن هم بدون منبع خبری مورد سو استفاده قرار گرفته؟ آن ستاره جعلی که توسط بابایی بر لوگوی تیم مورد حمایت چسپانده گردید قانونی بود؟


دوست محترم فوتبالی مزید اطلاع اینکه در بسیاری از کشورهای صاحب فوتبال نه فقط پنالتی در دربی ها گل شمار محسوب نمی شود بلکه تا چندی پیش تر؛ دربی های حذفی هم در رقابتها‌‌ی دربی بعضی از کشورها ثبت نمی گردید ، البته تاکید کنم کشورهایی که صاحب ساختار فوتبالی اند و قانون جاری است نه سازمان فوتبالی که یک هفته پیش از بازی سوپر جام نتیجه آن بازی در تلویزیون ملی اعلام می شود حتی بدون حضور آن تیم در زمین فوتبال!! و نه در دولتی که توسط سازمان وزارت ورزش طی هفت سال تمام فوتبال مهندسی می گردد تا از دل آن بازداشت امثال هدایتی ها.. گرفته تا قرارداد ویلموتس و فراری دادن کی روش آن هم با اشک تمساح امثال خیابانی که بیش از آنکه غم مردم داشته باشد دلخور از نحوه قرارداد شرکت تامین البسه تیم ملی و آن شرکت ایتالیایی بود!!!!!


از وزیر ارتباطاتی که برای دو تیم اسپانسر معرفی می نماید و اینگونه در تریبون ملی برای هواداران استقلال کری می خواند یا آن سخنگوی وزارت خارجه که تمام هم و غم آن قرارداد جعلی طارمی با تیم ترکیه ای بود!!! 


مظلوم تر از هواداران استقلال نیست؛ درست ، استقلال تنها تیمی در دنیای فوتبال هست که در یک فصل دو مربی آن هم هر زمان که به صدر نزدیک شد هر دو‌ مربی بنا به دلایلی استعفا می دهند درست ، دلخوشی به این هوادار طی شروع کار این دولت تا کنون امکان پذیر نگردیده درست؛ اما دوست محترم پرسپولیسی از قدیم گفته اند آسیاب به نوبت!!! شما به چه میزان حتم دارید که این همه سوژه های همیشه بی جواب و ناتمام  به سود یک تیم رقم خواهد خورد و‌هیچ وقت کسی پاسخ نخواهد داد؟


بگذارید در کنار هم ؛ ضمن کر کری های فوتبالی و احترام‌ متقابل یاد بگیریم همواره راستگو و به دنبال اجرای قانون و عدالت باشیم کما اینکه در مواردی ذینفع نبوده یا به مذاق ما خوش نیامد همچنان اصل درستکاری پیشه نمایم ؛ چگونه طی هفت سال تمام بارها نوشتیم این فوتبال سالم نیست اما برآشفتید اینک تنها پس از دو پنالتی فوتبال آلوده گردید؟ به راستی با خود چند ؛ چند هستید؟


هفتم شهریور ماه نود و نه

"محسن صدیق"

برچسب ها:
محسن صدیق

نظرات کاربران
عادل حدود 25 روز قبل گفت:
درود بر محسن خان صدیق و دادخبر ‌پرخبر.
از دید عده‌ای از هواداران فوتبال، مرگ خوب است اما فقط برای همسایه!!
کاش من و همه‌ی عزیزان یاد بگیریم که همیشه پای حق بایستیم نه فقط وقتی که حق به سمت ما متمایل است...
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار