طراحی سایت
تاريخ انتشار: 03 شهريور 1399 - 18:03
به همت انجمن دیده‌بان زیست‌بوم دشتستان

داد خبر؛ دومین مرحله توزیع مواد ضد عفونی کننده سطوح در شهربرازجان، توسط انجمن دیده‌بان زیست‌بوم دشتستان با همکاری سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس انجام شد.

دومین مرحله توزیع مواد ضد عفونی در برازجان

داد خبر ـ روزبه آموزگار: انجمن دیده‌بان زیست‌بوم در راستای اهداف خویش و خدمت به همشهریان، دومین مرحله توزیع مواد ضدعفونی کننده را بین شهروندان شهر برازجان برای مقابله با ویروس کرونا را انجام داد.

 

این انجمن با پیگیری و تلاش آقای داریوش محبی بنیانگذار و رئیس هیئت موسس انجمن دیده بان زیست بوم دشتستان و چند تن از همراهان و هم باوران انجمن برای انجام این کار، جامعه هدف را تعیین و توزیع رایگان مواد ضدعفونی را در دستور کار قرار دادند.

 

 در همین راستا نخستین برنامه توزیع موادضدعفونی کننده را بین تاکسی تلفنی های شهر برازجان به مقدار ۳۰۰ لیتر انجام گرفت که بااستقبال شهروندان و رانندگان آژانس ها مواجه گردید با توجه به طولانی شدن آلودگی و شیوع ویروس کرونا،  دومین برنامه تهیه و توزیع مواد ضد عفونی کننده سطوح به تاکسی های شهر برازجان اختصاص داده شد. 

 

روز یکشنبه دوم شهریورماه با همت و تلاش برخی از اعضاء و همراهان انجمن دیده بان مقدار ۱۸۰ لیتر مواد ضدعفونی‌کننده به منظور توزیع بین رانندگان تاکسی های شهری با رعایت پروتکل بهداشتی در محل تاکسیرانی شهرداری برازجان تحویل جناب سید عبدالله شهبازی گردید.

 

مواد ضد عفونی کننده سطوح توسط سازمان منطقه ویژه پارس در جهت همکاری و مبارزه با کرونا در محل سازمان در عسلویه در اختیار انجمن قرار گرفته که با همکاری جناب آقای محبی به شهر برازجان منتقل و در اختیار شهروندان قرار گرفت.

 

شایسته است از حسن توجه و همکاری سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس سپاسگزاری کرده و امیدواریم که با رعایت شیوه نامه های بهداشتی هرچه زودتر ویروس کرونا از جهان رخت بر بندد.

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار