طراحی سایت
تاريخ انتشار: 06 مرداد 1399 - 11:08
محسن پالیزدان

داد خبر؛ استعفا دو پیشکوت و نامداران فوتبال استان رسانه ایی شد که با سخنان ریاست هیات که آمده است فوتبال را پاک کند و تصمیمات را با خرد جمعی اعمال کند، همخوانی ندارد. 

اندر حکایت خرد جمعی در هیئت فوتبال استان بوشهر

داد خبر ـ محسن پالیزدان: «زمانی که فوتبال توسط یک یا دو نفر اداره می شد، گذشته است و امروز شما شاهد هستید که با یک خرد جمعی در قالب تکمیل چارت رسمی هیات فوتبال، فوتبال استان را اداره می کنیم.» این سخنان جناب محتشم میباشد که در تاریخ 1399/3/18در نشست اصحابه رسانه فرمودند.  

 

طی روزهای گذشته استعفا دو پیشکوت و نامداران فوتبال استان رسانه ایی شد که با سخنان ریاست هیات که آمده است فوتبال را پاک کند و تصمیمات را با خرد جمعی اعمال کند، همخوانی ندارد. 

 

حاج بهرام سعیدی سرپرست کمیته مسابقات در استعفا نامه خود بیان میکند، بعضی عزیزان تحت امر آن جناب اینطور مستفاد می‌شود که چندان اعتقادی به توانایی بنده در این حوزه نداشته و به نوعی بطور مستقیم در امور مربوطه کاری کمیته ورود نموده و در جای دیگر بیان از دخالت مستقیم ریاست هیات و سلب اختیار از کمیته مذبور را در مسابقات نموده است.نکته جالب دیگر دراستعفا جناب سعیدی پرده برداشتن از استفاده جناب ریئس از شخصی به بنام محمدی که تا به حال هیچ گونه مسیولیتی در هیات ندارد وحتی نظارتی در سطح استان نداشته .به یکباره نماینده هیات در بازی لیگ برتر کشور می شود.(البته شایان ذکر است که پایگاه خبری ـ تحلیلی «دادخبر» در مورد جناب محمدی نیز خبری را منتشر نمودند)

 

در استعفا نامه جناب علیرضا سعیدی نیز از دخالت در امر برگزاری مسابقات میگوید. هر چه در مورد چنین رفتارهایی  وچنین تصمیماتی می نگرم  در می یابم یکی یکی از پاکان میروند تا هیات از پاکان پاک شود. 

 

جناب محتشم ریاست هیات فوتبال استان بوشهر 

 

دیدی در زمان شما علیرغم تعطیلی، فوتبال فقط دست شما اداره می‌شود و حتی با تصمیمات شما هیات رئیسه نیز زیر سئوال رفته است؟

امیدوارم کمی فکر کنید و به اشتباهات خود پی ببرید و فوتبال زخمی ما را با این تصمیمات نابود نکنید .ضمنا منتظر متن بعدی من در مورد مشاوران واعضا کمیته انضباطی باشید.

 

پاک باشید و پایدار

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار