طراحی سایت
تاريخ انتشار: 10 تير 1399 - 10:15
نماینده جنوب استان بوشهر:

دادخبر؛ نماینده مردم شهرستان های دیّر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون فصل گفتاردرمانی به پایان رسیده و نیاز است که با اقدامات انقلابی زمینه رفع محرومیت ها از چهره استان بوشهر برداشته شود.

زمینه رفع محرومیت از چهره استان بوشهر برداشته شود

به گزارش دادخبر، حجت الاسلام موسی احمدی صبح امروز، 10 تیر در نشست شورای اداری کمیته امداد استان بوشهر اظهار کرد: یکی از مهمترین شعائر انقلاب اسلامی ایران، کمک به محرومان و رفع محرومیت زدایی است که به شکل قابل قبولی توسط نهاد کمیته امداد امام خمینی (ره) انجام می شود.

 

وی افزود: هر چند گام های خوبی توسط کمیته امداد برای کاهش فقر در سطح استان بوشهر برداشته شده اما به دلیل محدودیت اعتبارات این نهاد کافی نیست و نیازمند توجه بیشتر دولت به موضوع فقرزدایی است.

 

نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اکنون فصل گفتاردرمانی به پایان رسیده و نیاز است که با اقدامات انقلابی زمینه رفع محرومیت ها از چهره استان بوشهر برداشته شود.

 

احمدی ادامه داد: هرچند توقع و مطالبات اقشار ضعیف جامعه از دولت مردان پایین است اما نباید خواسته های آنها دست کم گرفته شده و به آن توجه نکنند.

 

وی محرومان و مستضعفان جامعه را صاحبان اصلی این انقلاب ذکر کرد و گفت: این افراد سربار جامعه نیستند بلکه شرایطی ایجاد شده که آنها مستمند شده اند که در صورت توجه به آنها می توانند مولد هم باشند.

 

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از پیش از آغاز به کار مجلس جدید و طی یک ماه گذشته، نشست های متعددی در حوزه انتخابیه و تهران با مدیران شرکت های نفتی و پتروشیمی مستقر در جنوب استان بوشهر برگزار کرده ام تا موضوع اشتغال بویمان استان به سرانجامی برسد.

 

وی عنوان کرد: یکی از گروه های هدف که می توانند در نقشه اشتغال استان جایگاه خوبی کسب کنند، مددجویان کمیته امداد و فرزندان آنها هستند که متناسب با حرفه آموزی های انجام شده، شغلی مستمر و پایدار در تاسیسات نفت و گاز جنوب استان داتشه باشند.

 

موسی احمدی با تحسین اقدامات انجام شده در کمیته امداد برای اشتغال مددجویان این نهاد در استان بوشهر، گفت:  اولویت اول کمیته امداد در راستای توانمندسازی خانواده های تحت پوشش، باید بر موضوع اشتغال قرار گیرد.

 

نماینده مردم شهرستان های دیّر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس بیان کرد: یکی از سرمایه های کمیته امداد، خیرین حقیقی هستند که به دلیل اعتماد بالا به کارکرد این نهاد، سعی می کنند اولویت اول کمک های خود به محرومان را از طریق کمیته امداد انجام دهند.

 

وی خاطرنشان کرد: در کنار استفاده از منابع خیرین حقوقی، نیاز است که رایزنی هایی با بنیاد مستضعفان و شرکت های زیرمجموعه این بنیاد انجام و امکانات آنها برای فقرزدایی در اختیار کمیته امداد استان بوشهر قرار داد.

 

ایسنا


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان