طراحی سایت
تاريخ انتشار: 08 تير 1399 - 11:12
نماینده بوشهر:

دادخبر؛ نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه مردم منطقه از زیرساخت‌های و منابع اشتغال‌زایی مناسب و پایدار بهره‌مند نیستند تنها راه معاش آنان در شرایط کنونی کالای همراه ملوان (ته لنجی) است.

 ته‌لنجی تنها راه معاش ملوانان این استان است

به گزارش دادخبر، عبدالکریم جمیری شنبه شب در جمع اعضای شورای تامین و تعدادی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان گناوه افزود: اگر کالای همراه ملوان امروز به یک موضوع و مساله بسیار مهم و پیچیده تبدیل و ساماندهی نشده، بخاطر این است که ما برای مردم این منطقه در هیچ حوزه‌ای دیگر و زیرساخت‌‍‌های مختلفی که می‌توانسته منبع اشتغال‌زایی باشد، سرمایه‌گذاری نکرده‌ایم.

 

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس اظهارداشت:باتوجه به اینکه شغل  بیش از ۸۰ درصد مردم این منطقه به دریا و کالای همراه ملوان وابسته است، باید تصمیمی که به معاش آنان و اقتصاد کشور آسیب نزند توسط مسئولان مربوطه اتخاذ شود.

 

وی اظهارداشت: همه دستگاه‌های نظارتی و اجرایی بخاطر وضعیت بوجود آمده دغدغه دارند و تا زمانی که یک کار دیگر و شرایط مناسبی  برای آنان فراهم نکنیم نباید معیشت آنان به مخاطره بیافتد.

 

جمیری  گفت: بیش از خیلی از آقایان مدعی، معتقد به فرمایش رهبری در ارتباط با موضوع قاچاق و شعارسال بامحوریت جهش تولید هستم اما با همین نگاه با  همکاری و تعامل همه دستگاه‌های اجرایی و نظارتی و  بازرگانان در حل مسایل و مشکلات ایجاد شده باید تلاش و همت کنیم.

 

نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که در گناوه هستند بطور قطع بهتر می‌توانند برای حل مسایل و مشکلات فکر کنند و راهکار ارایه بدهند.

 

 

وی افزود: اگر مردم در زمینه آب و برق مشکل دارند ما باید  راهکار منطقی، عاقلانه و مشفقانه تر ارایه کنیم تا رضایتمندی آنان فراهم شود.

 

جمیری  ادامه داد: خدمتگزاری به مردم توفیقی است که خداوند به مسئولان عطا کرده و باید از آن بخوبی پاسداری کنیم و بدون توجه به نگاه‌های سیاسی همدل و یکصدا در اجرای وظایف و ماموریت‌های محوله، خدمت به مردم را سرلوحه کاری خود قرار دهیم.

 

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: باتوجه به اینکه مهم‌ترین راهبرد دشمن در برهه کنونی ایجاد اختلاف بین مردم و حاکمیت است باید در رفع مشکلات زندگی آنان بصورت جهادی گام‌های محکم برداریم تا آنان نتوانند به امیال پلید خود نایل شوند.

 

وی گفت: درحالیکه یک سال دیگر فرصت خدمت دولت مانده در این ارتباط همه باید کمک رسانی کنیم.

 

جمیری با اشاره به موقعیت و قابلیت‌های گناوه افزود: این شهرستان به تناسب پیشرفت های کشور رشد نیافته و مردم از مواهب نظام بخوبی استفاده نکردند که در این زمینه ما دخیل بوده‌ایم و باید تلاشمان را بیشتر کنیم.

 

ایرنا

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان