طراحی سایت
تاريخ انتشار: 08 تير 1399 - 08:57
گزارش عملکرد و درخواست دکتر خویش‌دوست از مردم:

داد خبر؛ ماهها مبارزه فرسایشی کادربهداشت و درمان را خسته و بی رمق کرده، تعداد قابل توجهی از پرسنل بهداشت و بیمارستانها متاسفانه به این بیماری دچار شده اند و هر روز شاهد تلفات بیشتری هستیم.

از به زانو درآوردن کرونا تا بی‌رمق شدن کادر درمان و شروع فاجعه

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت:در روزهای گذشته شاهد تاخت و تاز بیشتر ویروس منحوس کرونا در سطح شهرستان بوده ایم که علتش بی توجهی عمومی به این بیماری خطرناک بوده است.

 

به گزارش «داد خبر» و به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، ماریا خویش دوست با اشاره به شیوع ویروس کرونا در شهرستان گفت: روزها از آغاز اسفند ۹۸ می‌گذرد، اسفندی که تمام کشورمان را در التهاب امتحانی بزرگ قرار داد و سایه شوم ویروس کرونا بر کشورمان گسترانیده شد. 

همه ما، برای مبارزه بابیماری نوظهورکرونا ویروس، آستین هایمان را بالا زدیم؛ پرسنل بهداشت و درمان تلاش شبانه روزی خود را جهاد دانستند و مردم، گام به گام، همراه و همدل جنگیدند.

ثمره تلاش و همراهی مان کنترل بی نظیر بیماری در روزهای پایانی سال و ایام عید نوروز شد که بر خلاف پیش بینی ها، کرونا را به زانو درآوردیم.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان ابراز داشت: امروز اما؛ ماهها مبارزه فرسایشی کادربهداشت و درمان را خسته و بی رمق کرده، تعداد قابل توجهی از پرسنل بهداشت و بیمارستانها متاسفانه به این بیماری دچار شده اند و هر روز شاهد تلفات بیشتری هستیم.

 

خویش دوست تصریح کرد: بی آنکه بخواهیم،حساسیت خود را به این بیماری مرموز از دست داده ایم و این بی توجهی، شروع فاجعه ای رو به رشد را رقم زده است.

وی خاطرنشان کرد: توان کادر بهداشت و درمان هر روز کم و کم تر میشود و بیماران بی رمق تر از قبل با درد ناشی از تنگی نفس دست و پنجه نرم می کنند .

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان افزود: روزانه تعدادی از عزیزانمان را فدای بی توجهی خود می کنیم و افزایش بیماران ، حجم قابل توجهی از تخت های بیمارستانی را اشغال کرده است

 

وی تصریح کرد:تنها و تنها راه نجاتمان از این ورطه هولناک ؛ رعایت بهداشت فردی ، استفاده از ماسک ، شستشوی مرتب دستها  و حفظ فاصله فیزیکی می باشد و میتواند قطع کننده زنجیره انتقال باشد.

خویش دوست خاطرنشان کرد:ادامه مبارزه بی وقفه با کرونا ، بدون همراهی مردم امکان پذیر نیست و به عبارتی بی توجهی مردم و افزایش بیماران، پایان توان کادر بهداشت و درمان است.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان تصریح کرد:در این برهه حساس از همه شما مردم خوب شهرستان صمیمانه تقاضا میکنم با رعایت بهداشت فردی ، استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی ما را یاری کنند

رییس شبکه بهداشت ودرمان تاکید کرد: افراد بدون علامت میتوانند باعث انتقال بیماری شوند و مرگ افراد سالمند و بیماران پرخطر میتواند در پی توجهی به رعایت پروتکل های بهداشتی از طرف این افراد شود.

 

رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک ، حق الناس می باشد .

 قطع این زنجیره ، بی شک تلاش ما برای بخشیدن زندگی به همشهریانمان است.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان